IV, třídu zatím opanovala díky skóre Borová

default.jpg
12.07.2017

Nevyzpytatelný soupeř, který dokáže potrápit i nejlepší celky soutěže, tedy Rozsochatec B zavítal během nedělního dopoledne na pažit do Havlíčkovy Borové. Tyto předpoklady soupeř místní rezervy naštěstí nesplnil a všechny body tak zůstaly ležet na domácím trávníku.

Utkání začalo v solidním tempu a borovští hned od začátku dávali najevo, že chtějí bodovat naplno. Nejprve se střelou mimo tyče prezentoval Zvolánek a chvíli poté spálil stoprocentní šanci Sobotka, který místo aby dopravil míč z malého vápna do zcela prázdné branky, nechal ho po špatném zpracování za sebou.

V další obrovské šanci se ocitl Klement, ale mířil pouze do připraveného strážce rozsochatecké svatyně. Domácí se nakonec vedení ujali, když Štefáček našel nádhernou kolmicí Antla sbíhajícího z křídla, který ještě vybídl chytrou přihrávkou Zvolánka před zcela prázdou brankou a zkušený borovský matador se nemýlil. Že hosté nebudou nechávat body zadarmo, se domácí přesvědčili během několika málo minut, kdy se balon před jejich brankou v nepřehledném závaru několikrát odrazil až ke zcela volnému Dundáčkovi, který s přehledem vyrovnal na 1:1.

Borovští pokračovali i po inkasované brance v pohledné kombinační hře a ta také přinesla své ovovce. Úspěšný reparát po zahozené šanci z počátku utkání složil Sobotka, který nejprve nádherně umístěnou střelou pod břevno strhl vedení opět na stranu domácích a do poločasu se místní rezerva, opět díky Sobotkovi, mohla radovat dokonce z dvoubrankového vedení.

Na začátku druhé půli se zdálo, že domácí budou pokračovat v dobrém fotbalu, o čemž svědčila šance Klementa, který ovšem mířil mimo, i branka Antla, který zvyšoval už na 4:1. Tento gól jako by však místní ukolébal a jejich výkon s postupujícím časem stále více opadal, čehož se samozřejmě snažil využít soupeř nevzdávající se ani za nepříznivého stavu. Jejich největší šanci, při níž se sám na branku řítil hostující útočník, zlikvidoval skvělým zákrokem Lupták.

V dobré příležitosti, ojedinělé v této fázi hry ze strany domácích, se ocitl Zvolánek, ale klička brankaři mu nevyšla. Domácí si ke konci utkání už vyloženě koledovali o inkasování branky a nakonec přišel i zasloužený a zcela očekávaný trest, když se po rohovém kopu hostí míč odrážel po ose Lupták - Žák - Lupták - brána a borovští tak darovali rozsochateckým snížení na 4:2. Dotáhnout stále ještě dvoubrankový náskok už ale nebylo v silách hostujícího celku.

Díky plnému bodovém zisku a prohře Mírovky s Libicí, se ocitlo místní béčko ve trojici devítibodových celků okupujících čelo tabulky. A vzhledem k nejlepšímu skóre z těchto tří se může Havlíčkova Borová B minimálně do příštího kola vyhřívat na prvním místě tabulky.

 Havlíčkova Borová B - Rozsochatec B 4:2(3:1)

Branky: Sobotka 2, Antl, Zvolánek

Lupták – Žák, Šrámek M., Staněk, Šmíd – Antl, Štefáček T. ( Benc ), Zvolánek, Fruhbauer – Klement ( Štefáček M. ), Sobotka ( Šrámek R. )

Zdeněk Štěpán

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.83) | hlasovalo (12)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více