Béčko si napravilo reputaci a doma sebralo první letošní body

default.jpg
12.07.2017
Poprvé před zraky domácího publika se během slunného nedělního dopoledne představila borovská rezerva. Po zlepšeném výkonu oproti minulému kolu přinesla domácí premiéra i první body sezóny 2011/2012.

Netradičně v brance se představil kapitán Žák, který zaskakoval se Luptáka trávícího dovolenou a náhradou byl přinejmenším rovnocenou.

Utkání se začalo hrát v celku vlažném tempu, které ale postupně nabíralo na obrátkách a to hlavně ze strany domácích, kteří si postupem času vytvořili převahu na hřišti. Tu se jim dlouho nedařilo vyjádřit brankově, ale nadějná posila z dorostu Sobotka nakonec prolomil kouzlo hostujícího brankáře a poslal svůj tým po křídelní akci, centru a následné střele z voleje do vedení. Přestože domácí pokračovali v aktivitě, navýšit vedení se jim do konce poločasu nepodařilo.

Po změně stran pokračoval borovský B tým v tempu nastaveném v první půli, ale gólové ovovce jejich snaha nepřinesla. Hosté postupně hru stále více vyrovnávali, až to nakonec byli oni, kdo měl převahu na hřišti a po několika nedorozumněních v domácí obraně se zdálo, že diváky čeká infarktový závěr utkání. Všechny šance hostí však ve spolupráci s obránci zvládl uhasit Žák, nebo hosté nezakončovali přesně. Uklidnění přinesla až branka Fikara na 2:0, který zblízka zužitkoval další centr z pravého křídla. P

o níž se situace na hrací ploše uklidnila a utkání už se v podstatě jen dohrávalo. Díky brankám mladíků si tak béčko připisuje první tři body do tabulky IV. třídy.

Havlíčkova Borová B - Úsobí 2:0(1:0)

Branky: Sobotka, Fikar

Sestava: Žák - Šmíd, Šrámek, Staněk - Antl, Fikar, Fruhbauer, Zvolánek - Klement ( Štefáček M. ), Sobotka, Benc ( Brukner )

Zdeněk Štěpán

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.25) | hlasovalo (16)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více