Béčko si napravilo reputaci a doma sebralo první letošní body

default.jpg
12.07.2017
Poprvé před zraky domácího publika se během slunného nedělního dopoledne představila borovská rezerva. Po zlepšeném výkonu oproti minulému kolu přinesla domácí premiéra i první body sezóny 2011/2012.

Netradičně v brance se představil kapitán Žák, který zaskakoval se Luptáka trávícího dovolenou a náhradou byl přinejmenším rovnocenou.

Utkání se začalo hrát v celku vlažném tempu, které ale postupně nabíralo na obrátkách a to hlavně ze strany domácích, kteří si postupem času vytvořili převahu na hřišti. Tu se jim dlouho nedařilo vyjádřit brankově, ale nadějná posila z dorostu Sobotka nakonec prolomil kouzlo hostujícího brankáře a poslal svůj tým po křídelní akci, centru a následné střele z voleje do vedení. Přestože domácí pokračovali v aktivitě, navýšit vedení se jim do konce poločasu nepodařilo.

Po změně stran pokračoval borovský B tým v tempu nastaveném v první půli, ale gólové ovovce jejich snaha nepřinesla. Hosté postupně hru stále více vyrovnávali, až to nakonec byli oni, kdo měl převahu na hřišti a po několika nedorozumněních v domácí obraně se zdálo, že diváky čeká infarktový závěr utkání. Všechny šance hostí však ve spolupráci s obránci zvládl uhasit Žák, nebo hosté nezakončovali přesně. Uklidnění přinesla až branka Fikara na 2:0, který zblízka zužitkoval další centr z pravého křídla. P

o níž se situace na hrací ploše uklidnila a utkání už se v podstatě jen dohrávalo. Díky brankám mladíků si tak béčko připisuje první tři body do tabulky IV. třídy.

Havlíčkova Borová B - Úsobí 2:0(1:0)

Branky: Sobotka, Fikar

Sestava: Žák - Šmíd, Šrámek, Staněk - Antl, Fikar, Fruhbauer, Zvolánek - Klement ( Štefáček M. ), Sobotka, Benc ( Brukner )

Zdeněk Štěpán

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.25) | hlasovalo (16)

Diskuze

Ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně.

Kontakt na správce:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

ZÁKAZ VSTUPU na fotbalové hřiště!

 

Poslední příspěvky

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby
více