Béčko prohrálo na úvod soutěže v Malči

default.jpg
12.07.2017

Jako první z havlíčkoborovských týmů vstoupilo do své soutěže, tedy do IV. třídy, borovské béčko a to na půdě Malče. Bohužel se domů jeho hráči vrátili s prázdnou.

Hned od začátku utkání se hrál fotbal prachbídné úrovně a mnohý fanoušek natěšený po letní pauze na pohledné utkání musel být notně zklamán. Přesto se objevily i gólové šance a to v prvním poločase takřka výhradně na straně hostů.

Své dvě velké tutovky bohužel zahodil hostující Klement. Přesto se borovští dočkali ještě v prvním dějství branky, když právě Klement našel zpětným centrem Zvolánka a ten hlavou usměrnil míč do branky. Radost ovšem hostům okamžitě zkazil hlavní rozhodčí, který uviděl zcela nesmyslně zdvižený praporek svého asistenta na pomezí a branku pro ofsajd neuznal. V poločase tak bylo skóre 0:0.

Mizerná hra z prvního poločasu se přenesla i do druhé půle, v níž však jako by hostům od začátku docházely síli a domácí si na hřišti vytvářeli stále větší tlak. Naděje borovského týmu velmi dlouhou dobu držel nad vodou Lupták, který se blýskl několika famózními zákroky.

Přesto zhruba čtvrthodinku před koncem mohli domácí sklidit ovoce své snahy, když jejich útočník v souboji přehlavičkoval brankáře Lupták a zajistil tak vedení svého celku. Domácí měli i další možnosti, ale borovský gólman i nadále pokračoval v nadstartním výkonu a zabránil tak malečským k navýšení skóre. Hostům se již vyrovnávací branku vsítit nepodařilo a všechny tři body tak zůstaly v Malči.

Maleč - Havlíčkova Borová B 1:0 (0:0)

Sestava: Lupták - Šmíd, Šrámek, Staněk, Rosický - Fikar, Zvolánek, Doležal, Fruhbauer - Štefáček T., Klement ( Benc, Štefáček M. )

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (4) | hlasovalo (15)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více