Béčko odjelo z derby bez bodu

default.jpg
12.07.2017
Souboj druhého se třetím celkem celkem tabulky, tedy České Bělé a Havlíčkovy Borové, přineslo další kolo fotbalové IV. třídy. Odměna pro vítěze byla po prohře vedoucí Libice zřejmá - druhé místo a pohopouhý jeden bod ztráty na lídra soutěže.

Po počátečním oťukávání se do první výraznější šance dostali domácí hlavičkou exždíreckého Břízy, ale Lupták byl při jeho pokusu pozorný. Na druhé straně mohl otevřít skóre Fruhbauer, jehož dobře umístěná hlavička mířila pod břevno domácí branky, ale bělský gólman parádním zákrokem podržel svůj tým. Po následném rohovém kopu mířili hosté mimo. Poté už ale přicházeli chvíle domácího celku, který využil okénka v borovské obraně a Lupták nemě proti přesné střele mezi nohy šanci.

Hosté se ještě ani nestihli otřepat z inkasované branky a už prohrávali 2:0, když se po rohovém kopu ze závaru před brankou odrazil míč na šestnáctku ke zcela volnému Hospodkovi, který nabídnutou příležitostí nepohrdnul.

Do druhé půle nastoupila borovská rezerva s odhodláním pokusit se zvrátit výsledek na svou stranu, nebo alespoň vyrovnat. Místo toho se však radovali opět domácí, když si balon do vlastní sítě málem srazil Žák. Jeho ''střelu" Lupták ještě vyrazil ovšem pouze k agilnímu Břízovi, který poslal míč neomylně do sítě. Ani to však borovské nezlomilo a postupně se nadechli k tlaku na domácí branku, který však ke gólu nevedl. Po rohovém kopu ve stoprocentní šanci ani nadvakrát nepřekonal domácího gólmana Šrámek, s přímým kopem Bence si taktéž poradil brankář a když se ve výborné šanci neprosadil hlavou ani Šmíd, mohli se domácí radovat z tříbrankového vítězství.

Za předvedený výkon se nemusí záložní tým rozhodně stydět, hrozivou se stává dlouhodobá střelecká impotence, díky níž se šance na vítězství v soutěži stále více ocitají v oblastech teorie. Příjemným překvapením je ještě dorostenecká posila Rosický, který v tomto i v předchozím utkání podal velmi dobrý výkon. Doufejme, že se mančaft střelecky chytne v dalším kole, kdy nastupuje doma proti béčku Šmolov, které okupuje příčky na spodním konci tabulky.

Česká Bělá - Havlíčkova Borová B 3:0(2:0)

Sestava: Lupták - Žák, Šrámek, Staněk, Rosický - Šmíd K., Veselý (Uttendorfský ), Zvolánek, Šmíd P. - Benc, Fruhbauer ( Fikar )

Zdeněk Štěpán

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více