I béčko na jaře zatím střelecky tápe a ztratilo další body v Úsobí

default.jpg
12.07.2017

Do Úsobí zajížděla během nedělního dopoledne borovská rezerva a po páteční výhře Libice v Rozsochatci 1:2 bylo zřejmé, že pouze vítězství zajístí hostům minimální jednobodovou ztrátu na vedoucí celek tabulky.

V nouzově poskládané sestavě ( bez zraněného Veselého, marodících Antla a Zvolánka a T. Štefáčka, který se navrátil do A týmu ) se však tento závazek splnit nepodařilo.

V prvním poločase se hrál na mokrém terénu nepříliš pohledný fotbal připomínající spíše nakopávanou. Ani jeden z brankářou neměl mnoho práce a diváky posedávající a popíjející kolem hřiště muselo dění na trávníku nudit. Přesto šli domácí v první půli do vedení, když sobě i spoluhráčům zamotal svou ležérností hlavu Lupták a v následném zmatku zcela zbytečně po odehrání balonu fauloval protihráče Staněk. Proměnit následný pokutový kop nebyl pro domácí problém.

Do druhé dějství vstoupili hosté mohutným náporem podpořeným Novosadem, který se uvolil pomoci béčku v těžké situaci. Veškerá snaha ale ztroskotávala na střelecké nemohoucnosti notně připomínající hlavní borovský tým. V dobré pozici se ocitl Karel Šmíd, který se řítil na domácí branku, ale v rozhodující situaci trefil pouze úsobského brankáře. Nejblíže vstřelení branky byl Novosad, ovšem jeho pokus skončil na tyči domácí svatyně. Jako ledová sprcha potom přišel druhý gól Úsobí, když po rohovém kopu zůstal na zadní tyči zcela osamocen domácí hráč, který se hlavou nemýlil. Hosté pokračovali v náporu a v dobré příležitosti se ocitl znovu Novosad, ale samostatný nájezd na domácího gólmana neproměnil. Hostům již nezbývalo nic jiného než riskovat, čehož využili domácí a po rychlém protiútoku do otevřené borovské obrany uzavřeli účet utkání na konečných 3:0

V příštím kole se bude borovská rezerva snažit zlepšit svou jarní bilanci před zraky domácích diváků v utkání se záložním mužstvem Rozsochatce.

Úsobí - Havlíčkova Borová 3:0(1:0)

Sestava: Lupták - Brukner, Šrámek, Staněk, Žák ( Benc ) - Pecha ( Fruhbauer ), K. Šmíd, Fikar, P. Šmíd - Klement, M. Štefáček ( Novosad ) 

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více