Béčko odčinilo domácí ztrátu pětibrankovou kanonádou

default.jpg
12.07.2017

Odvést si tři body. To byl jasný cíl B týmu Havlíčkovy Borové před venkovním utkáním s rezervou Keřkova. Borová také vstupovala do utkání jako jasný favorit s bilancí z předchozích střetnutí: 7 výher, 0 remiz, 0 proher.

Hosté také hned od úvodních chvil hráli mnohem aktivněji než soupeř a zatlačili ho před jeho branku. Když se pak míč odrazil od břevna po šanci Fruhbauera ke Zvolánkovi, zachoval zkušený borovský záložník chladnou hlavu a uklidil balon do sítě. Hosté i nadále hýřili aktivitou, blízko ke gólu tak byl také P. Šmíd, ale i jemu stálo v cestě břevno domácí svatyně. Druhou branku zápasu tak poměrně záhy vsítil opět Zvolánek, když zamířil přesně k tyči a nedal tak domácímu brankaři šanci. Potřetí se mohli borovští radovat při šanci M. Štefáčka, před kterým stála již pouze prázdná branka Keřkova, neboť domácí gólman se při předchozím zákroku zranil a následně byl střídán, ale hostující útočník poslal balon nepochopitelně mimo tyče.

Domácí ohrožovali Luptáka prakticky pouze z přímých kopů z uctivé vzdálenosti. Výjimkou byla povedená střela Pavlíka, ale hostující brankář Lupták byl připraven. Zvýšit borovské vedení mohl po rohovém kopu ještě Frűhbauer, který ovšem zamířil hlavou těsně nad soupeřovu branku. Krátce před koncem poločasu mohli nenadále snížit domácí. Naštěstí v rozhodující chvíli vytasil reflexivní zákrok dobře chytající Lupták a hosté se tak mohli radovat z poločasového vedení 0:2.

Hra v druhé půli plynule navázala na obraz dění na hřišti před přestávkou. Domácí se spíše bránili, z čehož také vyplynul jejich faul v pokutovém území. Sudí Fulier však naprosto evidentní penaltu vytáhl před šestnáctku a hosté tak rozehrávali pouze volný přímý kop. Do něj se opřel Fikar, jeho střelu domácí brankář pouze vyrazil k Fruhbauerovi, který se nemýlil. Když se o chvíli později při závaru po rohovém kopu prosadil ještě P. Šmíd, bylo o osudu zápasu definitivně rozhodnuto. Ke konci utkání se na hřišti nepochopitelně přitvrdilo, což vedlo ke kouskování hry, které fotbalu mnoho nepřidalo. Domácí se ještě dostali k několika nebezpečně rozehraným rohovým kopům, ale poté znovu udeřilo na druhé straně, když se po brejku a následné kličce brankáři prosadil Antl, který tak uzavřel gólový účet zápasu na konečných 0:5

V tomto utkání zapracoval bez výjimky celý kolektiv a doufejme, že s podobným elánem nastoupí i v příštím utkání. V tom nastoupí místní rezerva ve šlágru kola proti Libici, která v posledním kole podlehla Mírovce, díky čemuž se mohou borovští opět vyhřívat na prvním místě tabulky.

Keřkov B – Havlíčkova Borová B 0:5(0:2)

Branky: Zvolánek 2, Frűhbauer, P.Šmíd, Antl

Sestava: Lupták - Veselý, Šrámek, Staněk ( Pecha ), Žák - P. Šmíd, Zvolánek, Štefáček T., Fikar - Štefáček M. ( Antl ), Fruhbauer

Zdeněk Štěpán

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více