Jaro nezačalo dobře. Ani pro béčko...

default.jpg
12.07.2017

Sezona odstartovala pro muže již naplno. K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání nastoupilo v neděli dopoledne borovské béčko, které v podzimní části soutěžě neokusilo hořkost porážk a patří tak k favoritům postupu do vyšší soutěže. Že to ale nebude jednoduché se rezerva přesvědčila již v prvním jarním kole. 

Jen několik minut po úvodním hvizdu se dostali do dobré příležitosti hosté a Lupták tak musel nadvakrát hasit jejich první gólovou příležitost. Poté se iniciativy chopili domácí, kteří měli blízko ke skórování hned dvakrát v nepřehledných situacích po dvou po sobě následujících rohových kopech. Hostující obrana však v obou případech odklidila míč do bezpečí. Domácí se snažili soupeře zatlačit na jeho polovinu, ale vybojovali pouze několik dalších rohů, z nichž však žádné nebezpečí pro mírovské hráče nevzešlo. Nadšeně hrající hosté tak poměrně záhy vyrovnali hru a postupně se stali lepším týmem na hřišti. Svou převahu nakonec vyjádřili i gólově, když se prosadil Hart. Do poločasu už se skóre nezměnilo a domácí tak měli v kabinách o čem přemýšlet.

Hned od začátku druhé půle bylo jasné, že hosté přesně vědí, co mají hrát a chtějí si odvést všechny tři body. To jim domácí mužstvo svým takřka bezkrevným výkonem značně usnadňovalo. Přesto se však místní rezerva mohla radovat z vyrovnání, ale Fruhbauer v největší šanci zápasu trefil ležícího brankáře Mírovky. Když už se začínalo zdát, že se zápas dohraje bez většího vzrušení, byl v pokutovém území Staňkem faulován hostující útočník a Malinský nařízenou penaltu s přehledem proměnil. Inkasovaná branka paradoxně nabudila domácí a ti se nadechli ještě k závěrečnému náporu. Vynutili si sice územní převhu a pálili ze všech pozic, ale k dobytí soupeřovy branky to nevedlo. Velkou šancí pohrdl například před brankářem Antl a souboje se gólmanem hostí se v další možnosti ani raději nezůčastnil Veselý.

Hosté si tak odvezli všechny tři body, které si také za předvený výkon a nasazení zasloužili. Stabilní oporou v zápase byly obranné řady spolu s Luptákem, ostatní by měli do dalších zápasů nastupovat s větší chutí do hry a s odhodláním vyhrávat.

Havlíčkova Borová B - Mírovka B 0:2(0:1)

Sestava: Lupták - Žák ( Štefáček M. ), Šrámek, Staně, Šmíd K. - Šmíd P. ( Antl ), Veselý, Zvolánek, Pecha - Fruhbauer ( Fikar ), Štefáček T.

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více