Z druhé přípravy odešlo béčko se vztyčenou hlavou. Prohře navzdory

default.jpg
12.07.2017

Ke svému druhému přípravnému zápasu nastoupila borovká rezerva v neděli v podvečerních hodinách na umělé trávě v Havlíčkově Brodě proti účastníku okresního přeboru - Rozsochatci.

V úvodu prvního poločasu byly na obou stranách k vidění hlavně serie nepřesností, ale s přibývajícím časem začal lépe kombinovat soupeř, který - dirigiván  ve středu pole výborným Křivským - si postupně vytvořil územní i střeleckou převahu.

 Rozsochatečtí však několik vyložený příležitostí dokonale spálili a střely z hranice pokutového území buď mířily mimo, nebo si s nimi poradil skvěle chytající Lupták. Borovští se do šancí dostávali jen sporadicky, výjimkou byl snad jen průnik Štefáčka, ale jeho přihrávka Aleše Fruhbauera nenašla. První půle se tak obešla bez branek.

Se vstupem do druhé poločasu byl určitě spokojenější Rozsochatec, který šel už po osmi minutách po přesné střele z hranice vápna do vedení. Zápas pak pokračoval v podobném duchu, jako v první půli, ale přesto se více dopředu začala tlačit i borovská rezerva. Ta se už se začínala radovat z vyrovnání, když se hnal sám na branku Pecha, který i dokázal obejít brankáře soupeře, ale ten o něj zavadil nohou a sudí necitlivě neponechal výhodu a odpískal faul. Z následného přímého kopu se pak před rozsochateckou brankou gólově neurodilo.

V poslední čtvrthodince byla znát lepší fyzická připravenost soupeře. Ten před koncem pěknou střelou Plodíka v voleje po centru z pravé strany přidal ještě jednu branku a mohl se tak radovat z výhry 2:0.
Borová se přesto v závěru dostala ještě do několika nadějných brejků, ale ani jeden nedokázalo dotáhnout do úspěšného konce.

Nutno říci, že Havlíčkova Borová B posílená o hráče áčka Šrámka odešla z duelu se soupeřem pohybujícím se ve spodních patrech tabulky okresního přeboru se vztyčenou hlavou. Za předvený výkon si zaslouží pochvalu především obrana spolu s dobře chytajícím Luptákem.

Sestava (střídalo se hokejově): Lupták - Žák, Šmíd K., Brukner, Staněk, Veselý, Zvolánek, Fikar, Štefáček, Pecha, Čejka, Šrámek, Fruhbauer, Benc


Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více