Z druhé přípravy odešlo béčko se vztyčenou hlavou. Prohře navzdory

default.jpg
12.07.2017

Ke svému druhému přípravnému zápasu nastoupila borovká rezerva v neděli v podvečerních hodinách na umělé trávě v Havlíčkově Brodě proti účastníku okresního přeboru - Rozsochatci.

V úvodu prvního poločasu byly na obou stranách k vidění hlavně serie nepřesností, ale s přibývajícím časem začal lépe kombinovat soupeř, který - dirigiván  ve středu pole výborným Křivským - si postupně vytvořil územní i střeleckou převahu.

 Rozsochatečtí však několik vyložený příležitostí dokonale spálili a střely z hranice pokutového území buď mířily mimo, nebo si s nimi poradil skvěle chytající Lupták. Borovští se do šancí dostávali jen sporadicky, výjimkou byl snad jen průnik Štefáčka, ale jeho přihrávka Aleše Fruhbauera nenašla. První půle se tak obešla bez branek.

Se vstupem do druhé poločasu byl určitě spokojenější Rozsochatec, který šel už po osmi minutách po přesné střele z hranice vápna do vedení. Zápas pak pokračoval v podobném duchu, jako v první půli, ale přesto se více dopředu začala tlačit i borovská rezerva. Ta se už se začínala radovat z vyrovnání, když se hnal sám na branku Pecha, který i dokázal obejít brankáře soupeře, ale ten o něj zavadil nohou a sudí necitlivě neponechal výhodu a odpískal faul. Z následného přímého kopu se pak před rozsochateckou brankou gólově neurodilo.

V poslední čtvrthodince byla znát lepší fyzická připravenost soupeře. Ten před koncem pěknou střelou Plodíka v voleje po centru z pravé strany přidal ještě jednu branku a mohl se tak radovat z výhry 2:0.
Borová se přesto v závěru dostala ještě do několika nadějných brejků, ale ani jeden nedokázalo dotáhnout do úspěšného konce.

Nutno říci, že Havlíčkova Borová B posílená o hráče áčka Šrámka odešla z duelu se soupeřem pohybujícím se ve spodních patrech tabulky okresního přeboru se vztyčenou hlavou. Za předvený výkon si zaslouží pochvalu především obrana spolu s dobře chytajícím Luptákem.

Sestava (střídalo se hokejově): Lupták - Žák, Šmíd K., Brukner, Staněk, Veselý, Zvolánek, Fikar, Štefáček, Pecha, Čejka, Šrámek, Fruhbauer, Benc


Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více