Béčko přivezlo cenný bod z Herálce

default.jpg
12.07.2017
Vedoucí a zřejmě také nejfotbalovější tým soutěže Herálec, čekal na domácím hřišti netradičně v neděli v podvečer, jako další soupeř rezervu Havlíčkovy Borové. Přestože ta v minulých kolech o svých kvalitách příliš nepřesvědčovala, nakonec přivezla domů cenný bod.
Do utkání vstoupili hosté bez bázně a hanya dali jasně najevo, že chtějí sehrát v Herálci vyrovnanou partii. To se také dařilo a po zhruba deseti minutách se dostal do dobré šanceFikar, ale zakončoval pouze do domácího brankáře. Domácí se snažili ohrožovat borovskou svatyni jednak tvrdými a přesnými střelami z dálky a jednak kombinačními akcemi. Borovou však držel skvěle chytající Lupták. Několikrát také hosté nabídli domácím šanci sami po chybách v obraně. Obraz hry však přesto vypadal celkem vyrovnaně a do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.   Druhá půle hry nabídla zcela jiný obrázek hry než první. Hosté se ( možná trochu zbytečně ) zatáhli do obrany a domácí získali jasnou územní převahu. Z borovských zůstávali na půlce pouze oba útočníci, pokoušející se o rychlé brejky. Domácí postupně zvyšovali svůj tlak, ale hosté bojovností, silou vůle, někdy s notnou dávkou štěstí, ale hlavně s vynikajícím Luptákem za zády odolávali. Pěknou střelou z přímého kopu se blýskl hostující Fikar, ale domácí golman jeho střelu vytěsnil nad břevno. Studenou sprchu mohl domácím připravit také Klement, který se po výborném Bencově sklepnutí řítil sám na branku, ale jejího strážce obejít nedokázal. A protože ani domácí žádnou ze svých mnoha příležitostí využít nedokázali, skončilo utkání 0:0. Tým po delší době předvedl výborný výkon, v první půli byl vyrovnaným  soupeřem, ve druhé ukázal vůli a bojovnost. Příslibem do budoucna zůstávají tradičně velmi dobré výkony posil z dorostu, tentokráte Fikara a Bence, který s v béčku odbyl svou premiéru.Herálec B - Havlíčkova Borová B 0:0 Lupták - Veselý, Šrámek, Staněk, Šmíd - Fikar, Zvolánek ( Štefáček M. ), Štefáček T. ( Pecha ) - Klement, Fruhbauer, Benc
Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více