Béčko zvenku body nepřivezlo

default.jpg
12.07.2017
Jarní část sezony prozatím přináší borovskému béčku výsledky jako na houpačce. Po výhře nad nebezpečným Úsobím tentokrát borovští hráči podlehli Rozsochatci.
Bez své tradiční opory v brance Štefana Luptáka nastoupila borovská rezerva k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát na hřišti Rozsochatce. Do branky se tak postavil velezkušený Žák. Smutným faktem bylo, že k utkání odcestovalo pouze dvanáct hráčů a to jen díky tomu, že tým posílil Kamil Štukhejl, věkem ještě dorostenec.
Borovští nevstoupili do utkání vůbec dobře a už ve druhé minutě se po Veselého hrubce sám na Žáka řítil domácí útočník. Šance se ale zalekl a nedůraznou střelou mířící přímo na brankáře mu ulehčil práci. Z obou stran předváděná hra měloa hodně daleko do označení fotbal, ale branky na sebe přesto nenechaly dlouho čekat. Když domácí zahrávali přímý kop z přibližně třiceti metrů, jeho exekutor se ukopnul a namísto střely či centru poslal míč vysokým obloukem směrem borovská branka. Balon však nešťastně propadl Žákovi za záda. Hosté se chtěli pokusit o rychlé vyrovnání, ale místo toho přišla studená sprcha v podobě druhé branky. Domácí vybojovali balon ve středu pole, okamžitou kolmou přihrávkou našli svého útočníka a ten si tváří v tvář Žákovi věděl rady. Poté se i nadále pokračovalo v nevzhledné kopané, která se až nebezpečně podobala zápasu s Českou Bělou. Přesto se hostům ještě do přestávky podařilo snížit, když se po levé straně protáhl P. Šmíd, prostřelil domácího gólmana, ale míč se odrazil od břevna do země ven z brány. Naštěstí v těch místech hlídkoval připravený Fruhbauer, který hlavou vsítil branku. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1.
Do druhé půle nastupili hosté v pozměněném rozestavení, když se místo Veselého na pozici předstopera stáhl K. Šmíd, na jeho místo předstopera se ze zálohy stáhl P. Šmíd a Veselý se postavil na útok. Bohužel ani hre se třemi útočníky nepřinesla kýžený výsledek. Naopak domácím se podařilo navýšit svůj náskok, když Žákem vyražený balon doběhl zcela volný domácí hráč, nikým neobtěžován přihrál do střelecké pozice lépe postavenému spoluhráči a ten měl, rovněž trestuhodně neobsazen, již snadnou pozici. Oživení ve hře borovského celku přišel až v podobě Štukhejla, který byl nejlepším hrářem hostujícího celku v zápase, ale gólový efekt se přesto nedostavil. V závěru utkání nastřelili ještě hosté břevno, ale to již nic nezměnilo na konečném výsledku 3:1 pro domácí.

Rozsochatec B - Havlíčkova Borová B 3:1(2:1)

Branka: A.Fruhbauer

Sestava: nehlášeno :-)
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více