Béčko přivezlo body z Malče

default.jpg
12.07.2017
Na hřiště pátého celku tabulky - Malče - zajíždělo v neděli odpoledne béčko Havlíčkovy Borové k dalšímu utkání. V týmu panovala odhodlanost vytěžit ze zápasu všechny tři body. Cíl se nakonec podařilo splnit a borovští odskočili svým pronásledovatelům právě z Malče na rozdíl sedmi bodů.
Po úvodním hvizdu, který následoval po minutě ticha držené za polské oběti leteckého neštěstí se ihned iniciativy ujali hosté, kteří drželi balon na svých kopačkách a soupeři ho v úvodu utkání téměř nepustili. Dlouho se jim však svoji převahu nedařilo vyjádřit gólově. Nejblíže ke skórování byl Radek Klement. Jeho tvrdou střelu, jenž následovala po rohovém kopu však domácí brankář vyrazil. Postupně se začali osmělovat také domácí, kteří byli blízko vstřelení branky, když T.Štefáček zbytečně dlouho držel míč, přišel o něj a domácí se hnali do brejku. Obrana ve spolupráci s Lupákem však toto nebezpečí uhasila. Svou chybu Štefáček napravil o pár minut později, když ideální přihrávkou našel Zvolánka a ten přeloboval vyběhnuvšího domácího brankáře a borovská rezerva vedla 1:0. Vyrovnání mohlo přijít prakticky okamžitě, když se balon dlouho odrážel ve skrumáži před borovskou brankou, až byl nasměrován směrem do sítě, ale Staněk na brankové čáře zachránil nekompromisním odkopem hostující tým. I nadále se pokračovalo v dobrém tempu a na IV. třídu oboustranně kvalitním fotbalem. Krátce před přestávkou přidal Zvolánek svůj druhý gól v utkání a do kabin se tak šlo za stavu 0:2. Ve druhé půli hra poněkud upadla, zato na branky byl druhý poločas bohatší. A začal lépe pro hosty. Poprvé v jarní části zafungovala spolupráce bratří Klementů, když starší z obou bratří na hřišti Josef zatáhl balon po lajně, zpětnou přihrávkou našel mladšího Radka a ten tvrdým zakončením nedal domácímu gólmanovi nejmenší šanci. Pokud by si však někdo myslel, že je rozhodnuto, byl by na omylu. Domácím se totiž poměrně brzy podařilo snížit z přímého kopu a oživit tak naději na úspěch. Vstřelená branka jim vlila novou energii do žil a na hřišti jich bylo náhle plno. Jejich snahu jim navíc ulehčovala hostující obrana, která se nevyvarovala několika minel. Nakonec však udeřilo na straně druhé, když Zvolánek dovršil hlavou svůj hattrick. Domácí se ale nevzdávali a i nadále se snažili ohrožovat Luptákovu svatyni. Její další dobití jim nakonec umožnil sám její strážce, když podběhl centr a domácí útočník už měl snadnou pozici. Malečští tak znovu vykřesali jiskřičku naděje. Jako eso tažené z rukávu ve správný okamžik se pak ukázal Milan Štefáček, který tři minuty po svém vyběhnutí na trávník zaznamenal branku a definitivně tak určil konečnou podobu výsledku. Po jeho trefě se pak zápas pouze dohrával. Benfika si tak připsala do tabulky důležité tři body, které ji drží v další hře o splnění nově stanoveného cíle, tedy být do třetího místa na ‚,medailové‘‘ pozici.Maleč - Havlíčkova Borová B 2:5(0:2)Branky: Zvolánek 3, M.Štefáček, R.Klement Lupták – Žák, Šrámek, Staněk, Šmíd K. – Štefáček T.( Šmíd P. ), Veselý, Zvolánek ( Fikar ), Antl – Klement J., Klement R. ( Štefáček M. )
Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více