Béčko pěti góly z druhé půle zvítězilo nad rezervou Šmolov

default.jpg
12.07.2017
Zřejmě jen tragická koncovka hráčů borovského záložního týmu připravila hosty ze Šmolov o desetibrankový příděl. Hlavně v první půli se domácí předháněli v zahazování šancí. I přes vysokou výhru ale hra ideální rozhodně nebyla.

Domácí chtěli odčinit nepovedený podzimní zápas proti stejnému týmu, ve kterém získali pouze bod, a také poslední prohru v Dlouhé vsi. Výčet šancí proti soupeři, který svojí fotbalovou „kvalitou“ rozhodně nepatří ani do středu tabulky IV. třídy by snad byl naprosto zbytečný. V prvním poločase si sice hosté vypracovali první gólovou, při které naštěstí šmolovský hráč přímo Luptáka neohrozil a míč šel mimo, ale to bylo z jejich strany směrem dopředu vše. Navíc zhruba ve 20.minutě byl po dvou žlutých rychle za sebou vyloučen jejich hráč, a tak bylo pouze otázkou času, kdy přijde první branka v jejich síti. Borovští ale excelovali při zahazování šancí, které jim mnohdy hosté sami nabízeli. I dosti lopotná hra „benfiky“ jich totiž nabídla přehršel. Dvakrát ve vyložených šancích selhali Radek Klement, Tonar a Zvolánek, Šmíd nastřelil tyčku a pak neproměnil další gólovou a svoje možnosti špatně řešili i Fruhbauer, nebo Štefáček. První poločas tak skončil i přes jasnou převahu bezbrankovou remízou.

 Do druhé půle nastoupili čerství Josef Klement a Antl a hru přeci jen trochu rozhýbali. První možnost ještě zůstala nevyužita, ale právě J.Klement se v 55.minutě dostal před branku, zachoval chladnou hlavu a vstřelil první branku. O několik minut později si obránci zahrál na kličkovanou Štefáček a vsítil s trochou štěstí druhý gól. O další dvě trefy se zblízka postaral Zvolánek a poslední zářez si schoval do 85.minuty Radek Klement který obešel brankáře a z úhlu trefil prázdnou branku. Havlíčkova Borová tak jednoznačně porazila Šmolovy B a v příštím kole zajíždí do Malče.

Havlíčkova Borová B – Šmolovy B 5:0(0:0)

Branky: Zvolánek 2, J.Klement, Štefáček, R.Klement

Sestava: Lupták – Šrámek, Žák, P.Šmíd, Staněk(70.Pecha) – Tonar, K.Veselý(46.Antl), Zvolánek, T.Štefáček – A.Fruhbauer(46.J.Klement), R.Klement

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více