Béčko v prvním přátelském utkání remizovalo se Šlapanovem

default.jpg
12.07.2017
Vedoucí tým III. třídy byl prvním soupeřem borovského béčka v zimní přípravě. Účastník IV. třídy se svého soka nezalekl a po sympatickém výkonu uhrál spravedlivou remízu.

 

Proti vedoucímu týmu III. třídy, Šlapanovu, nastoupil na umělém povrchu v Havlíčkově Brodě ve svém prvním přípravném zápase B tým Havlíčkovy Borové. A nevedl si vůbec špatně. Šlapanovští šli sice brzy do vedení, když Lupák podběhl centr po rohovém kopu a soupeř mohl pohodlně hlavou skórovat. Borovští ale hráli vyrovnanou partii a když se ke střele ze šestnáctky dostal dorostenec Fikar, s trochou štěstí srovnali na 1:1. Poté se delší domu pokračovalo ve vyrovnaném tempu a skóre se měnilo až po poločase, když Karel Šmíd nabídl příležitost šlapanovskému útočníkovi a ten nezaváhal. I nadále však byla na borovských vidět chuť hrát a vyrovnat. Ve velké šanci se ocitl Pavel Šmíd, ale nabídnutou příležitostí pohrdl a trefil pouze gólmana a po krásné Fruhbauerově přihrávce si sám před gólmanem neporadil dobře Fikar, stejně jako o chvíli později Klement. Vyrovnat se tak povedlo až po pětadvaceti minutách Klementovi, když propálil soupeřova brankáře. V utkání i nadále pokračoval vyrovnaný výkon. Soupeř byl velmi dobrý ve středu pole, kde předváděl série rychlých a přesných nahrávek, ale chyběl mu důraz v útočné fázi. Pět minut před vypršením devadesáti minut rozradostnil borovské Fruhbauer, když s přehledem proměnil brejkový únik. Vyhrát však B týmu nebylo přáno. V 93. minutě byl nachytán na švestkách brankář Lupták a utkání tak skončilo spravedlivou remízou. Celé mužstvo podalo velmi sympatický výkon a příjemným překvapením byla hra obou hráčů dorostu ( Štukhejl, Fikar ), kteří byli v utkání hodně vidět.
Šlapanov - Havlíčkova Borová B 3:3 - hráno na UT v Havlíčkově Brodě
Branky: Fikar, Klement, Fruhbauer
 
Sestava: Lupták – Šrámek, Žák, Šmíd, Staněk – Tonar, Veselý, Zvolánek, P.Šmíd – Štefáček, Frűhbauer (Čejka, Fikar, Štukhejl, Uttendorfský, Klement)
 
                                              
Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více