Béčko v prvním přátelském utkání remizovalo se Šlapanovem

default.jpg
12.07.2017
Vedoucí tým III. třídy byl prvním soupeřem borovského béčka v zimní přípravě. Účastník IV. třídy se svého soka nezalekl a po sympatickém výkonu uhrál spravedlivou remízu.

 

Proti vedoucímu týmu III. třídy, Šlapanovu, nastoupil na umělém povrchu v Havlíčkově Brodě ve svém prvním přípravném zápase B tým Havlíčkovy Borové. A nevedl si vůbec špatně. Šlapanovští šli sice brzy do vedení, když Lupák podběhl centr po rohovém kopu a soupeř mohl pohodlně hlavou skórovat. Borovští ale hráli vyrovnanou partii a když se ke střele ze šestnáctky dostal dorostenec Fikar, s trochou štěstí srovnali na 1:1. Poté se delší domu pokračovalo ve vyrovnaném tempu a skóre se měnilo až po poločase, když Karel Šmíd nabídl příležitost šlapanovskému útočníkovi a ten nezaváhal. I nadále však byla na borovských vidět chuť hrát a vyrovnat. Ve velké šanci se ocitl Pavel Šmíd, ale nabídnutou příležitostí pohrdl a trefil pouze gólmana a po krásné Fruhbauerově přihrávce si sám před gólmanem neporadil dobře Fikar, stejně jako o chvíli později Klement. Vyrovnat se tak povedlo až po pětadvaceti minutách Klementovi, když propálil soupeřova brankáře. V utkání i nadále pokračoval vyrovnaný výkon. Soupeř byl velmi dobrý ve středu pole, kde předváděl série rychlých a přesných nahrávek, ale chyběl mu důraz v útočné fázi. Pět minut před vypršením devadesáti minut rozradostnil borovské Fruhbauer, když s přehledem proměnil brejkový únik. Vyhrát však B týmu nebylo přáno. V 93. minutě byl nachytán na švestkách brankář Lupták a utkání tak skončilo spravedlivou remízou. Celé mužstvo podalo velmi sympatický výkon a příjemným překvapením byla hra obou hráčů dorostu ( Štukhejl, Fikar ), kteří byli v utkání hodně vidět.
Šlapanov - Havlíčkova Borová B 3:3 - hráno na UT v Havlíčkově Brodě
Branky: Fikar, Klement, Fruhbauer
 
Sestava: Lupták – Šrámek, Žák, Šmíd, Staněk – Tonar, Veselý, Zvolánek, P.Šmíd – Štefáček, Frűhbauer (Čejka, Fikar, Štukhejl, Uttendorfský, Klement)
 
                                              
Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více