Béčko po krátké pouze opět vyhrálo

default.jpg
12.07.2017
V šestém zápase se borovské béčko představilo na hřišti Úsobí. Hráčům bylo jasné, že jde o nevyzpytatelného soupeře, kterého není radno podcenit. Borová naštěstí nenavázala na nepovedená dvě kola a vyhrála.

Utkání na nerovném povrchu začalo s desetiminutovým zpožděním díky nedochvilnosti sudího Fuliera. Začátek zápasu, stejně jako prakticky celé utkání pohledný fotbal nepřinesl. K vidění byla spíše nakopávaná a šance se moc nerodily. Zlom přinesla 20. minuta, kdy za hranicí šestnáctky napřáh T. Štefáček a střelou k tyči otevřel skóre. Vedení hostí však trvalo pouze 5 minut. Zvolánek se Šmídem si dávali přednost ve vlastním pokutovém území, až se k němu dostal domácí forvard a srovnal na 1:1. Po dalších minutách mohla přijít pro hosty studená sprcha. Úsobí opět dopravilo míč do branky, ale pomezní Veselý odmával možná přísný ofsajd. Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním zvítězit a na hřišti to bylo vidět. Domácí se spíše bránili a bylo zřejmé, kdo má větší chuť po vítězství. Po pěti minutách svoji převahu Borová zužitkovala, když si Tonar naskočil na rohový kop a strhl vedení na stranu hostí. Několikrát se k brance proháčkoval štírek Antl, ale často volil ve výhodné pozici již zbytečnou kličku. Deset minut před koncem se o zvrat ještě pokusili domácí. Sérii rohových kopů však v branku přetavit nedokázali, protože jim v cesté stáli dobře hrající obránci a výborný Lupták. Béčko tak dotáhlo zápas do vítězného konce a v tabulce je na dohled úplné špičce soutěže.

Úsobí - Havlíčkova Borová B 1:2(1:1)

Branky: T. Štefáček, Šmíd

Sestava: Lupták - Šrámek, Žák, K.ŠMíd, Staněk - T.Štefáček(Veselý), Zvolánek, Tonar, P.Šmíd(Uttendorfský) - Antl, Konfršt(Fruhbauer)

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více