Béčko po krátké pouze opět vyhrálo

default.jpg
12.07.2017
V šestém zápase se borovské béčko představilo na hřišti Úsobí. Hráčům bylo jasné, že jde o nevyzpytatelného soupeře, kterého není radno podcenit. Borová naštěstí nenavázala na nepovedená dvě kola a vyhrála.

Utkání na nerovném povrchu začalo s desetiminutovým zpožděním díky nedochvilnosti sudího Fuliera. Začátek zápasu, stejně jako prakticky celé utkání pohledný fotbal nepřinesl. K vidění byla spíše nakopávaná a šance se moc nerodily. Zlom přinesla 20. minuta, kdy za hranicí šestnáctky napřáh T. Štefáček a střelou k tyči otevřel skóre. Vedení hostí však trvalo pouze 5 minut. Zvolánek se Šmídem si dávali přednost ve vlastním pokutovém území, až se k němu dostal domácí forvard a srovnal na 1:1. Po dalších minutách mohla přijít pro hosty studená sprcha. Úsobí opět dopravilo míč do branky, ale pomezní Veselý odmával možná přísný ofsajd. Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním zvítězit a na hřišti to bylo vidět. Domácí se spíše bránili a bylo zřejmé, kdo má větší chuť po vítězství. Po pěti minutách svoji převahu Borová zužitkovala, když si Tonar naskočil na rohový kop a strhl vedení na stranu hostí. Několikrát se k brance proháčkoval štírek Antl, ale často volil ve výhodné pozici již zbytečnou kličku. Deset minut před koncem se o zvrat ještě pokusili domácí. Sérii rohových kopů však v branku přetavit nedokázali, protože jim v cesté stáli dobře hrající obránci a výborný Lupták. Béčko tak dotáhlo zápas do vítězného konce a v tabulce je na dohled úplné špičce soutěže.

Úsobí - Havlíčkova Borová B 1:2(1:1)

Branky: T. Štefáček, Šmíd

Sestava: Lupták - Šrámek, Žák, K.ŠMíd, Staněk - T.Štefáček(Veselý), Zvolánek, Tonar, P.Šmíd(Uttendorfský) - Antl, Konfršt(Fruhbauer)

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více