Třetí přípravné utkání - Vítanov.

2017-07-12-14-48-45.jpg
05.08.2019

     Ke třetímu přípravnému utkání jsme v sobotu 3.8.2019 jeli na hřiště Vítanova, které je s rozměry 105 x 68 m větší než naše hřiště za sokolovnou.

     Na utkání bylo omluveno několik hráčů, přesto jsme odjížděli v silné sestavě. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem, zejména kombinačně a vytvářeli jsme si i střelecké příležitosti. Ty jsme však bohužel neproměňovali. Až po faulu na Němce se z penalty prosadil Šrámek a za chvíli přidal druhou branku Vilda Paušíma. Domácí do poločasu snížili po nedůrazu v naší obraně na 2:1. Do poločasu jsme již žádnou další šanci neproměnili a velkou šanci domácích zneškdnil Pafka Veselý. Do druhého poločasu jsme prostřídali, ve hře jsme měli zhruba do 70 minuty převahu, kterou jsme korunovali dvěma brankami na 4:1, když se trefil Němec a  Blažek. Poté však některým hráčům začaly docházet síly, domácí nás začali přehrávat a dokázali snížit na 4:2. Poté zvýšil Němec na 5:2, ale domácí opět lacinou brankou snížili na 5:3. Poslední slovo však opět patřilo nám a Adam Paušíma po pěkné akci stanovil výsledek utkání na 6:3.

     V utkání jsme vyzkoušeli novou stoperskou dvojici. Do týmu se rovněž vrátili někteří hráči, kteří déle nehráli. Spokojení můžeme být se šesti vstřelenými brankami, varovnáním však jsou další tři obdržené branky, kdy dvě z nich byly hodně laciné, dorážka do prázdné branky.

 

Sestava: Veselý Pavel - Luňáček, Blažek, Havlíček, Neubauer - Novotný, Fruhbauer Zdeněk, Šrámek, Paušíma Adam - Němec, Paušíma Vilém (Antl, Béna, Rakušan).

Branky: 2 x Němec, Blažek, Šrámek, Paušíma Adam, Paušíma Vilém

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více