Druhé přípravné utkání - Počítky.

2017-08-08-20-21-14.jpg
05.08.2019

     Druhý přípravný zápas byl naplánován na neděli 21.7.2019. Z důvodu pískování a regenerace hřiště za sokolovnou se zápas s Počítkami odehrál na hřišti ve Vepřové. Počítky jsou již náš téměř tradiční přípravový soupeř, se kterým hrajeme v letní i zimní přestávce pravidelně. V loňském ročinku si zajistili postup do I. A třídy.

     Zápas začal šancí Počítek, ale poté jsme již převzali taktovku my a dokázali jsme soupeři odskočit až na rozdíl 4 branek. Oproti zápasu ve Svratce jsme se podstatně zlepšili v pohybu, kombinaci a především v chuti hrát. Až do stavu 4:0 jsem poměrně dobře plnili i taktické pokyny a nedopuštěli se zbytečných chyb. Nutno říci, že i Počítky si vypracovali šance, všechny však pochytal Pafka Veselý. Za stavu 4:0 už zřejmě byl zápas pro některé hráče rozhodnutý a tak jsme začali "vymýšlet". Vlivem toho i vlivem prostřídání se soupeř dokázal během pár minut 3 x prosadit a zápas mohl být ještě zajímavý. Naštěstí jsme z rychlého brejku do otevřené obrany přidali pátou branku a ke konci zápasu ještě jednu. Konečný výsledek byl 6:3. O branky se podělili 3 x Němec, 2 x Pecha, 1 x Adam Paušíma.

     Zápas jsme dobře rozehráli, poměrně slušně jsme kombinovali a dařilo se nám i střelecky. Za stavu 4:0 jsme však zcela nepochopitelně přestali plnit taktické pokyny, nedodržovali jsme rozestavení a soupeř toho využil ke snížení. Zápas jsme však nakonec díky dvěma brejkům dotáhli do vítězného konce. S vákonem do stavu 4:0 jsem spokojený, poté již byl výkon špatný. Pokud takto budeme přistupovat k soutěžním zápasům, budeme jen těžko získávat body.

Sestava: Veselý Pavel - Neubauer, Paušíma Vilém, Blažek, Fruhbauer Aleš - Lupták David, Šrámek, Fruhbauer Zdeněk, Zvolánek Pavel ml., Němc, Pátek (Luňáček, Novotný, Paušíma Adam, Pecha).

Branky: 3 x Němec, 2 x Pecha, 1 x Adam Paušíma.

 

 

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Turistická ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 150,- Kč/1 noc).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2021

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více