Další prohra - tentokrát s Rozsochatcem.

2017-07-12-14-53-43.jpg
06.06.2019

Další vysokou prohru utrpěl A tým v Rozsochatci, na hřišti prvního týmu tabulky. Na pováženou je však fakt, že jsme za poslední tři zápasy obdrželi 15 branek, tedy více, než za všechny ostatní jarní zápasy.

Do Rozsochatce jsme jeli spíše překvapit, ale především odčinit trapný výkon z posledního domácího zápasu s Chotěboří B. Před zápasem jsme si řekli, co chceme a co máme hrát, jak hraje Rozschotec, čeho se máme vyvarovat. Bohužel všechno toto zůstalo v kabině a na hřiště jsme nepřenesli skoro nic. Domácí na nás vlétli nabuzeni vidinou možného postupu do I.A třídy a od začátku nás přehrávali dlouhými pasy za obranu a rychlostí svých útočníků. Přestože jsme si o tomto způsobu hry Rozsochtace řekli, hráli jsme tak naivně, že již v 8. minutě domácí po rychlé akci vedli a ve 26. minutě přidali druhou branku. Obě akce byly jako přes kopírák, jejich rychlost a naše nedůslednost. Další branku přidali domácí ve 36. minutě, opět velmi podobným způsobem. Je skoro jisté, že této brance předcházel ofside, ale na to se historie neptá. Ovšem nejhorší okamžik první půle měl teprve přijít. Ve 45. minutě vstřelili domácí čtvrtou branku. Brankář Lupták ve spolupráci s Vildou Paušímou pochytali a zblokovali 4 dorážky domácích a kapitulovali až na popáté. Další 4 naši hráči stáli v našem pokutovém území a přihlíželi dorážkám domácích. My jsme si v první půli vypracovali asi 4 až 5 náznaků šancí, žádnou z nich jsme však neproměnili. Hra dopředu však nebyla tak špatná, jako obranná fáze.

Do druhé půle jsme vstoupil jako do nového utkání. Začali jsme více běhat, důsledněji jsme obsazovali domácí útočníky a začali lépe kombinovat. Hra se rázem vyrovnala a pramenily z toho i naše příležitosti. V 67. minutě přišla nejhezčí branka utkání, když Provi dostal míč za obranu, míč si na hranici vápna pěkně zpracoval, přehodil si vracejícího se obránce a z voleje nechytatelně zavěsil. Za malou chvíli si vybral hodně slabou chvilku rozhodčí Sýkora, když úplně nepochopitelně odpískal faul Frühbauera na domácího brankáře. Zdněk pouze stál na desítce, brankář domácích do něj zezadu naběhl a aniž trefil míč, spadl na zem. Odražený míč dopravil do sítě Němec. Branku však Sýkora neuzal pro domnělý faul Frührauera. Místo snížení se do naší hry dostal pocit křivdy a domácí navíc v 75. minutě přidali pátou branku. V 84. minutě pískl Sýkora penaltu, ze které snížil Provazník na 2:5. Poslední slovo ale měli domácí, kteří v 90. minutě upravili na konečných 6:2.

Ze zápasu jsem opět zklamaný, nemůžeme do něj vstoupit takto laxně a celý první poločas prakticky nebránit. Druhá půle byla o poznání kvalitnější a mohla by být příslibem do posledního utkání s Tisem.

Výsledek: 2:6 (0:4)             ŽK: 0:4            ČK: 0:0

Branky: Bílek Jakub 2, Venc Martin 2, Venc Radek, Svoboda - Provazník 2

Rozhodčí: Sýkora, Krondáf, Šrámek

Sestavy:

Rozsochatec: Peňáz - Šimek (86. Sazov), Meloun, Brož, Horák - Dočkal (68. Venc Radek), Pelikán, Plodík, Jelínek (79. Chlubný) - Venc Martin (84. Svoboda), Bílek

Havlíčkova Borová: Lupták Štefan - Chlubna (77. Cacek), Luňáček (13. Šrámek) (46. Paušíma Adam), Paušíma Vilém, Neubauer - Janáček (79. Čejka), Němec, Frühbauer Zdeněk, Sobotka - Provazník, Rakušan

Autor: Roman Brukner

Rozlosování jaro 2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)