Další prohra - tentokrát s Rozsochatcem.

2017-07-12-14-53-43.jpg
06.06.2019

    Další vysokou prohru utrpěl A tým v Rozsochatci, na hřišti prvního týmu tabulky. Na pováženou je však fakt, že jsme za poslední tři zápasy obdrželi 15 branek, tedy více, než za všechny ostatní jarní zápasy.

    Do Rozsochatce jsme jeli spíše překvapit, ale především odčinit trapný výkon z posledního domácího zápasu s Chotěboří B. Před zápasem jsme si řekli, co chceme a co máme hrát, jak hraje Rozschotec, čeho se máme vyvarovat. Bohužel všechno toto zůstalo v kabině a na hřiště jsme nepřenesli skoro nic. Domácí na nás vlétli nabuzeni vidinou možného postupu do I.A třídy a od začátku nás přehrávali dlouhými pasy za obranu a rychlostí svých útočníků. Přestože jsme si o tomto způsobu hry Rozsochtace řekli, hráli jsme tak naivně, že již v 8. minutě domácí po rychlé akci vedli a ve 26. minutě přidali druhou branku. Obě akce byly jako přes kopírák, jejich rychlost a naše nedůslednost. Další branku přidali domácí ve 36. minutě, opět velmi podobným způsobem. Je skoro jisté, že této brance předcházel ofside, ale na to se historie neptá. Ovšem nejhorší okamžik první půle měl teprve přijít. Ve 45. minutě vstřelili domácí čtvrtou branku. Brankář Lupták ve spolupráci s Vildou Paušímou pochytali a zblokovali 4 dorážky domácích a kapitulovali až na popáté. Další 4 naši hráči stáli v našem pokutovém území a přihlíželi dorážkám domácích. My jsme si v první půli vypracovali asi 4 až 5 náznaků šancí, žádnou z nich jsme však neproměnili. Hra dopředu však nebyla tak špatná, jako obranná fáze.

    Do druhé půle jsme vstoupil jako do nového utkání. Začali jsme více běhat, důsledněji jsme obsazovali domácí útočníky a začali lépe kombinovat. Hra se rázem vyrovnala a pramenily z toho i naše příležitosti. V 67. minutě přišla nejhezčí branka utkání, když Provi dostal míč za obranu, míč si na hranici vápna pěkně zpracoval, přehodil si vracejícího se obránce a z voleje nechytatelně zavěsil. Za malou chvíli si vybral hodně slabou chvilku rozhodčí Sýkora, když úplně nepochopitelně odpískal faul Frühbauera na domácího brankáře. Zdněk pouze stál na desítce, brankář domácích do něj zezadu naběhl a aniž trefil míč, spadl na zem. Odražený míč dopravil do sítě Němec. Branku však Sýkora neuzal pro domnělý faul Frührauera. Místo snížení se do naší hry dostal pocit křivdy a domácí navíc v 75. minutě přidali pátou branku. V 84. minutě pískl Sýkora penaltu, ze které snížil Provazník na 2:5. Poslední slovo ale měli domácí, kteří v 90. minutě upravili na konečných 6:2.

     Ze zápasu jsem opět zklamaný, nemůžeme do něj vstoupit takto laxně a celý první poločas prakticky nebránit. Druhá půle byla o poznání kvalitnější a mohla by být příslibem do posledního utkání s Tisem.

 

Výsledek: 2:6 (0:4)             ŽK: 0:4            ČK: 0:0

Branky: Bílek Jakub 2, Venc Martin 2, Venc Radek, Svoboda - Provazník 2

Rozhodčí: Sýkora, Krondáf, Šrámek

Sestavy:

Rozsochatec: Peňáz - Šimek (86. Sazov), Meloun, Brož, Horák - Dočkal (68. Venc Radek), Pelikán, Plodík, Jelínek (79. Chlubný) - Venc Martin (84. Svoboda), Bílek

Havlíčkova Borová: Lupták Štefan - Chlubna (77. Cacek), Luňáček (13. Šrámek) (46. Paušíma Adam), Paušíma Vilém, Neubauer - Janáček (79. Čejka), Němec, Frühbauer Zdeněk, Sobotka - Provazník, Rakušan

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Turistická ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 150,- Kč/1 noc).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2021

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více