Trapný výkon s Chotěboří "B".

2017-07-12-14-09-01.jpg
04.06.2019

   Pro jistotu záchrany v I.B třídě i pro následující soutěžní ročník stačilo doma porazit Chotěbř "B", tým, kterému se na jaře vůbec nedařilo. Pokud jsme chtěli chotěbořské beko udržet v tabulce pod námi, nic jiného než boj o 3 body v tomto utkání nepřicházel v úvahu.

     Do zápasu jsme vstoupili velice slibně, prvních deset minut jsme soupeře k ničemu nepustili a vytvořili jsme si tři gólové příležitosti. Po dobrém úvodu jsme však zcela vypnuli a přenechali iniciativu soupeři. Ten zjistil, že dál skutečně nechceme pokračovat ve výkonu z počátku zápasu a začal tedy hrát fotbal on. Nejprve se hosté několikrát dostali na dostřel Luptáka, ve 24. minutě už ale dobře zakombinovali a byla z toho penalta, kterou proměnil Janda. Poté měli hosté ještě několik příležitostí, které nevyužili. Ve 39. minutě jsme ale předvedli  pěknou křídelní akci na jejímž konci byl Klement, který vyrovnal na 1:1. Místo dalšího náporu jsme si ale nechali hned ve  41. minutě nechali vstřelit jednoduchou druhou branku a  poločas tak vyzněl lépe pro hosty.

    Po přestávce jsme samozřejmě chtěli zápas otočit, ale samo se nic neudělá a bez snahy a zápalu pro hru vůbec ne. Naopak hosté, nakopnutí výkonem z prvního pločasu, se začali mnohem lépe pohybovat, začala se jim dařit kombinace a v 56. minutě zvýšili svoje vedení na 3:1. Hosté nadále hráli v pohodě a čím dál častěji se hrálo pouze na naší polovině hřiště. V 68. minutě pak hosté dali výsledku konečnou podobu a v zápase zvítězili zcela zaslouženě 4:1. Za zmínku v zápase však stojí, že proti nám nastoupil v chotěbořském dresu Vilda Klement, syn Martina Klementa, našeho dlouholetého hráče.

    Po zápase jsem doslova nemohl uvěřit, čeho jsou, nebo nejsou hráči schopní. To, že se někdy nedaří, vázne kombinace, přihrávky, nedaří se zakončení, se dá pochopit, ale naprostý nedostatek snahy, chuti hrát a poprat se v  takto důležitém zápase o body, pochopit nelze. Z tohoto zápasu jsem velice zklamaný a myslím, že to byl jeden  z nejhorších výkonů našeho týmu v letošní sezoně.

 

Výsledek: 1:4  (1:2)                 ŽK: 2:2      ČK: 0:0

Branky: Klement -  Janda 2 x, Pfeffer 2 x

Rozhodčí: Nenadál, Synecký, Prokop

Havlíčkova Borová: Lupták Štefan - Chlubna, Paušíma Vilém, Rakušan, Sobotka - Lupták David, Šrámek (86. Neubauer), Frühbauer Zdeněk (46. Zvolánek), Klement (46. Veselý Petr) - Provazník, Němec (67. Luňáček)

Chotěboř B: Chalupa - Tůma (83. Vajrych), Čapek, Odvářka, Ledvinka - Moravec, Krédl (70. Filip), Voborník, Pfeffer (79. Klement Vilém) - Janda (80. Prošek), Šimoňák

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více