Výhra nad Ždírcem "B".

2017-08-08-20-27-08.jpg
23.05.2019

    Velice důležitý zápas byl na pořadu dne v neděli 12.5.2019 na hřišti u sokolovny. Soupeřem byl tým Ždírce nad Doubravou "B", přímý soused v tabulce. V podzimním utkání nás Ždírec vyprovodil na svém hřišti výsledkem 6:2 a měli jsme mu tedy co vracet.

   Oproti jiným utkáním nám vyšel vstup do zápasu. Hned ve 4. minutě vyrazil hostující brankář střelu Provazníka  k Luňáčkovi a ten doklepával přesně, když vsítil za Havlíčklovu Borovou svůj první gól v dospělé kategirii. Vedení jsme mohli několikrát navýšit, ale příležitosti jsme nedotáhli do konce. Ždírečtí hrozili z brejků. První Břízova střela šla mimo, s druhou už měl Veselý hodně práce, aby ji vytalčil mimo tři tyče. V první půli pak ještě hosté zblokovali dobrou hlavičku Zdendy  Frühbauera a také střelu Luptáka. V druhé půli jsme již nepůsobili tak dobrým dojmem, ždírec hru vyrovnal, ale podařilo se nám střídání a Provazník po přihrávce Petra Veselého zvýšil na 2:0. Hosté po druhé brance trochu rezignovali, ale naše příležitosti jsme neproměnili a nadějné situace nedotáhli do konce. V jednom případě balon dokonce poskočil na břevnu. Hosté se proto dokázali do zápasu vrátit a hlavně Zahradník střelami ze střední vzdálenosti udržoval Pafku Veselého v pohotovosti. Ždírec si ke konci zápasu vytvořil docela slušný tlak, který čtyři minuty před koncem zúročil z přímého kopu Zahradník, který se trefil přesně k tyči. Závěrečný tlak Ždírce jsme nakonec přežili a získali důležité tři body.

   První poločas byl z naší strany dobrý, dokázali jsme podržet míč a připravit si šance. Druhá půle byla o poznání horší, přesto Provi vstřeli druhý gól. Ke konci zápasu nás Ždírec hodně mačkal, ale i s trochou štěstí jsme zápas zvládli.

 

Výsledek: 2:1 (1:0)                  ŽK: 2:2       ČK: 0:0

Branky: Luňáček,Provazník - Zahradník

Rozhodčí: Bula, Mach, Fousek

Sestavy:

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Chlubna Jan, Paušíma Vilém, Rakušan, FrÜhbauer Aleš - Lupták (78. Zvolánek), Němec, Frühbauer Zdeněk, Sobotka (72. Neuabauer) - Luňáček (46. Veselý Petr), Provazník

Ždírec nad Doubravou "B": Severýn – Sýkora, M. Vomela (57. Navrátil), Fajt, Tlustý (83. Fousek) - Zahradník, Máša (71. Dubský), Bříza (62. Jan Matějka), Dočekal -  Bílek, Dvořák.
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal-kraj/lucice-se-konecne-dockala-prvni-jarni-vyhry-20190514.html

  
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal-kraj/lucice-se-konecne-dockala-prvni-jarni-vyhry-20190514.html

Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal-kraj/lucice-se-konecne-dockala-prvni-jarni-vyhry-20190514.html

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Turistická ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 150,- Kč/1 noc).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2021

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více