Habry - Havlíčkova Borová, další bod.

2017-08-08-20-29-58.jpg
13.05.2019

Důležitý zápas, předehrávka posledního kola, nás čekala ve středu 8.5.2019 v Habrech, které jsou naším konkurentem v boji o záchranu v soutěži. Do Habrů jsme jeli neprohrát a udržet domácí v tabulce pod námi.

Do zápasu jsme však vstoupili velice laxně a celý první poločas jsme hráli druhé housle, jakoby nám snad o nic nešlo. Domácí byli dříve u míče, vyhrávali souboje, sbírali odražené balony a tlačili se na naši polovinu hřiště. Zejména po jejich pravé straně se lehce dostávali až k naší šestnáctce a zde se pokoušeli o střelbu. Pafka Veselý však byl pozorný a dokázal svou branku uhájit. Ve 30. minutě pak mohl postupovat sám na branku Němec, horší první kontak s míčem a pomalá reakce však šanci zmařila a o míč přišel. Ve 36. minut pak domácí zaslouženě vstřelili úvodní branku zápasu. Honza Chlubna poslal nepřesnou křížnou přihrávku na polovině hřiště, domácí ji zachytili, předali rychle míč do středu na nabíhajícího útočníka, který přistrčil do běhu Bártíkovi a ten propálil Pafku Veselého na zadní tyč. Chvíli před koncem poločasu jsme zahrávali rohový kop. Pěknou hlavičku Němce na brankové čáře vyrazil domácí gólman a stejný hráč bravurně zneškodnil i pohotovou dorážku Rakušana. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro domácí.

Po poločasovém pohovoru jsme na hřiště přišli jako jiný tým. Zčali jsme více běhat, dostupovat hráče Habrů a začala se rodit naše převaha. Ve 49. minutě přišel na hřiště za zraného Klementa Neubauer a v 58. minutě nastoupil za Sobotku Zvolánek. Přeskupili jsme setavu  a zatlačili domácí na jejich polovinu. V 62. minutě pak přišel na hřiště za Šmída Šrámek. Ten zklidnil naši hru, dostal míč na zem a do kombinace. v 67. minutě pak po vybojovaném rohovém kopu posadil Šrámek míč přesně na nohu Provazníka a ten nechytatelně propálil domácího brankáře. Domácí pak měli dva náznaky šancí, do kterých se dostali po brejkových situacích, ale Pafka Veselý společně s Alešem Frühbauerem a Rakušanem nebezpečné situace zvládli. V 85. minutě pak přišla šance Luptáka, kterého vyslal na zteč domácí branky ProvazníK. Jeho pěkný lob však skončil na tyči branky domácích a dorážku Neubauera zlikvidoval perfektním zákrokem špičkou nohy domácí brankář.  Zápas tak skončil 1:1.

Pro bod jsme si do Habrů jeli, ale po poslední šanci utkání jsme mohli mít i tři. Musíme však být spokojení s bodem, udrželi jsme Habry v tabulce pod námi a nedovolili jim se přiblížit k naší pozici. V neděli pak musíme uhrát body proti dalšímu konkurentovi v boji o sestup, Ždírci nad Doubarvou.

Výsledek: 1:1 (1:0)    ŽK: 1:2    ČK:  0:0

Branky: Bártík, Provazník

Rozhodčí: Sýkora, Kubeš, Sliž

Sestavy:

Habry: Vala - Klouček, Vlášek, Vlček Patrik, Korel - Vček Milan, Fanta (58. Desenský), Bártík, Vavřička - Bernat, Michal

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - CHlubna Jan, Šmíd (62. Šrámek), Rakušan, Frühbauer Aleš, Lupták, Frühbauer Zdeněk, Sobotka (58. Zvolánek), Klement (49. Neuabauer) - Provazník, Němec

Autor: Roman Brukner

Podzim 2019

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala