Havlíčkův Brod C - a další bodík do tabulky.

2018-03-26-17-23-50.jpg
13.05.2019

V sobotu 4.5.2019 jsme jeli k zápasu na umělku do Havlíčkova Brodu, kde nás čekal fotbalový tým Havlíčkova Brodu C. Domácí umí na umělce zahrát na každý tým a moc bodů zde nepostráceli. Přesto jsme sem jeli s odhodláním natáhnout šnůru bez porážky.

Zápas začal naší gólovkou, když na gólmana domácích běžel Lupták, brankáře Dubna však neprostřelil. Vzápětí se podobná situace opakovala na druhé straně, když domácí Bělák ztroskotal na Pafkovi Veselém. Domácí si pak vypracovali převahu, dobře kombinovali a dostávali se na dostřel Veselého branky. Vše vyústilo v sérii rohových kopů, když poslední z nich v 8. minutě proměnil v branku domácí Bělák. Domácí i nadále pokračovali v dobré kombinační hře, kterou jsme jim umožnili malou agresivitou v soubojích a pozdním přistupováním k hráčům. Přesto jsme to byli my, kdo měl stoprocentí příležitost k vyrovnání. Pěknou přihrávku před branku nedokázal z malého vápna usměrnit do sítě Petr Veselý. První poločas pokračoval za převahy domácích, kteří se často pokoušeli o střelbu z dálky, jejich pokusy však byly nepřesné nebo si s nimi poradil Veselý. Ve 43. minutě se na nás pak usmálo štěstí, když Němcovu střelu lehhce tečoval obráce a ta zapadla za záda bezmocného Dubna. Poločas tak skončil 1:1, přestože domácí byli lepším týmem.

Druhý poločas již domácí nedokázali navázat na svůj výkon z první půle, my jsme naopak přidali na agresivitě, výše jsme napadali a dříve přistupovali k hráčům soupeře. Z toho plynula i naše převaha v poli. Paradoxně se ale opět prodadili jako první domácí, když nás potrestali z dalšího špatně bráněného rohu a v 52. minutě zvýšil na 2:1 Nechvátal. V 54. minutě se ale dokázal na druhé straně prosadit Zdeněk Frühbauer a srovnal skóre.  Zápas se pak více odehrával na polovině domácích, vyložené šance ale nepřicházeli. V 80. minutě se po dalším rohu dostal k hlavičce Nechvátal, Pafka Veselý si s jeho pokusem ale poradil. My jsme také mohli rozhodnout, ale střela Zdeňka Frühbauera neměla razanci a zakončení Neuabauera naopak postrádalo přesnost.

S bodem z Havlíčkova Brodu můžeme být spokojení, dle průběhu zápasu byla asi remíza spravedlivá. Bod do tabulky se počítá.

Výsledek: 2:2 (1:1)     ŽK:    0:1      ČK:  0:0

Branky: Bělák, Nechvátal - Němec, Frühbauer Zdeněk

Rozhodčí: Holub, Šetek, Terber

Sestavy:

Havlíčkův Brod C: Duben - Stojan, Bělák, Novotný, Nechvátal - Klofáč, Fialka, Udržal (68. Soukup), Tůma - Fišer, Němec

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Chlubna Jan, Rakušan, Paušíma Vilém, Frühbauer Aleš - Lupták, Němec, Frühbauer Zdeněk, Klement - Sobotka (80. Novotný), Veselý (46. Provazník)

Autor: Roman Brukner

Přatelská utkání 2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)