Havlíčkův Brod C - a další bodík do tabulky.

2018-03-26-17-23-50.jpg
13.05.2019

   V sobotu 4.5.2019 jsme jeli k zápasu na umělku do Havlíčkova Brodu, kde nás čekal fotbalový tým Havlíčkova Brodu C. Domácí umí na umělce zahrát na každý tým a moc bodů zde nepostráceli. Přesto jsme sem jeli s odhodláním natáhnout šnůru bez porážky.

   Zápas začal naší gólovkou, když na gólmana domácích běžel Lupták, brankáře Dubna však neprostřelil. Vzápětí se podobná situace opakovala na druhé straně, když domácí Bělák ztroskotal na Pafkovi Veselém. Domácí si pak vypracovali převahu, dobře kombinovali a dostávali se na dostřel Veselého branky. Vše vyústilo v sérii rohových kopů, když poslední z nich v 8. minutě proměnil v branku domácí Bělák. Domácí i nadále pokračovali v dobré kombinační hře, kterou jsme jim umožnili malou agresivitou v soubojích a pozdním přistupováním k hráčům. Přesto jsme to byli my, kdo měl stoprocentí příležitost k vyrovnání. Pěknou přihrávku před branku nedokázal z malého vápna usměrnit do sítě Petr Veselý. První poločas pokračoval za převahy domácích, kteří se často pokoušeli o střelbu z dálky, jejich pokusy však byly nepřesné nebo si s nimi poradil Veselý. Ve 43. minutě se na nás pak usmálo štěstí, když Němcovu střelu lehhce tečoval obráce a ta zapadla za záda bezmocného Dubna. Poločas tak skončil 1:1, přestože domácí byli lepším týmem.

   Druhý poločas již domácí nedokázali navázat na svůj výkon z první půle, my jsme naopak přidali na agresivitě, výše jsme napadali a dříve přistupovali k hráčům soupeře. Z toho plynula i naše převaha v poli. Paradoxně se ale opět prodadili jako první domácí, když nás potrestali z dalšího špatně bráněného rohu a v 52. minutě zvýšil na 2:1 Nechvátal. V 54. minutě se ale dokázal na druhé straně prosadit Zdeněk Frühbauer a srovnal skóre.  Zápas se pak více odehrával na polovině domácích, vyložené šance ale nepřicházeli. V 80. minutě se po dalším rohu dostal k hlavičce Nechvátal, Pafka Veselý si s jeho pokusem ale poradil. My jsme také mohli rozhodnout, ale střela Zdeňka Frühbauera neměla razanci a zakončení Neuabauera naopak postrádalo přesnost.

  S bodem z Havlíčkova Brodu můžeme být spokojení, dle průběhu zápasu byla asi remíza spravedlivá. Bod do tabulky se počítá.

 

Výsledek: 2:2 (1:1)     ŽK:    0:1      ČK:  0:0  

Branky: Bělák, Nechvátal - Němec, Frühbauer Zdeněk

Rozhodčí: Holub, Šetek, Terber

Sestavy:

Havlíčkův Brod C: Duben - Stojan, Bělák, Novotný, Nechvátal - Klofáč, Fialka, Udržal (68. Soukup), Tůma - Fišer, Němec

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Chlubna Jan, Rakušan, Paušíma Vilém, Frühbauer Aleš - Lupták, Němec, Frühbauer Zdeněk, Klement - Sobotka (80. Novotný), Veselý (46. Provazník)

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně.

Kontakt na správce:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Popřípadě email: hanapuzova@seznam.cz

PF 2021

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více