Potřebná výhra ve Šmolovech.

2017-07-17-21-31-53.jpg
09.04.2019

V neděli 7.4.2019 jsme vyjeli ve třetím jarním kole k druhému utkání (druhé jarní kolov Lučici bylo přeloženo 1.5.2019). Postavení obou týmů v tabulce ukazovalo, že se hraje prakticky o 6 bodů. Ddomácí před utkáním okupovali předposlední msíto tabulky a my jsme byli jen o místo nad nimi. Již samotné postavení týmů v tabulce značilo, že nepůjde o bůh ví jaký fotbalový svátek, k čemuž navíc dopomohl povrch na kterém se hrálo. Ani se mi snad nechce říkat, že se jednalo o hřiště, protože louka vedle měla kvalitnější parametry pro fotbal.

Postavili jsme taktiku na kvalitní obraně bez zbytečných chyb a rychlých brejcích. Tato taktika se nám po celý první poločas vyplácela, když domácí hrající "z kopce" drželi míč častěji na svých kopačkách, ale do šancí se nedostávali. Naopak my jsme již v 7.minutě vstřeli branku po rychlém brejku branku, když si Provazník přehodil brankáře a doklepl míč do prázdné branky. Druhou branku přidal Provi ve 22. minutě z přímého kopu, kdy se pískal faul na Luptáka proniklajícího do šance. Z hranice šestnáctky míč tečovaný zdí zapadl k levé tyči bezmocného gólmana domácích. Utkání pokračovalo v nastaveném tempu až do 45. minuty, kdy se z 25 metrů opřel do střely Lupták a vstřelil první branku za Atým, když parádní střelou do šibenice rozvlnil síť domácí branky potřetí.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Domácí pokračovali v pokusech vstřelit branku, naše družstvo vycházelo ze zajištěné obrany a hrálo na brjeky. Dostali jsme se do několika dalších příležitostí, bohužel i ty největší jsme zahodili. Domácí si vypracovali jednu ojedinělou šanci, kterou zamřil náš brankář. Šanci opět předcházela zcela zbytečná chyba ve hře obrany, kterou by  kvalitnější tým jistě potrestal.

Zcela spokojení můžeme být po utkání s výsledkem, dodržováním stanovené taktiky a vstřelením třech branek. Hru jako takovou je velice obtížné hodnotit, protože povrch hřiště nedovoloval dlouhou kombinaci, míč opravdu hodně nepředvídatelně odskakoval a s jeho vedením měli velký problém všichni hráči na hřišti.

Výsledek: 0:3 (0:3)      ŽK: 0:1

Branky: 7., 22. Provazník, 45. Lupták David

Rozhodčí: Krimová, Šetek, Synecký

Šmolovy: Vaněček Josef - Kruml, Kučírek, Toman (46. Vavruška), Kulhánek - Vaněček Adam, Martínek, Svoboda (82. Korba), Novák (65. Bališ) - Bžďoch (46. Dvořák), Hrdlička (59. Pevný)

Havlíčkova Borová: Lupták Štefan, Chlubna Jan, Blažek, Paušíma Vilém, Frühbauer Aleš - Lupták David, Béna (65. Veselý Petr), Frühbauer Zdeněk, Sobotka (59. Rakušan) - Provazník (83. Luňáček), Němec (80. Novotný)

 

 

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně.

Kontakt na správce:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Popřípadě email: hanapuzova@seznam.cz

PF 2021

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více