Tis - Havlíčkova Borová A - zlepšená hra, ale opět bez bodu.

2017-07-12-14-54-32.jpg
04.11.2018

    Utkání v Tisu pro nás mělo být předposeldním pokusem v podzimní části sezony, jak rozšířit naše bodové konto. Utkání pro nás také mělo jednu trochu hořkou příchuť. Po 42 letech to byla zřejmě poslední cesta autobusem, který řídil "náš" Milan Benc". Ten odchází do důchodu a "jeho" autobus už nás zřejmě na fotbal nikdy nepoveze. Nezbývá, než mu poděkovat.

    Samotný zápas jsme tentokrát začali poměrně dobře. Domácí jsme nepouštěli na dostřel branky Pafky Veselého a sami jsme několikrát poměrně solidně ohrozili branku domácích. Například střela Rakušan měla brankové parametry, ale domácí brankář prokázal své kvality. Také schovaná střela Provazníka byla skoro gólová, ale tentokrát měl domácí brankář štěstí a míč ho trefil do stojné nohy a do branky se nedostal. Ve 24. minutě pak možná trochu přísně, pískl sudí zákrok Janáčka na domácího útočníka a Šiška dokázal z hranice pokutového území překonat střelou přes zeď našeho brankáře. Hra se pak přelévala ze strany na stranu a své umění musel u své pravé tyče prokázat Pafka Veselý, ale také domácí brankář, který před koncem poločasu zlikvidoval pěknou střelu Němce. Ten samý hráč pak ještě hlavičkoval po rohovém kopu mimo domácí branku a také střela Blažka z hranice šestnáctky se do branky domácích jen těsně nevešla.

   Do druhého pločasu jsme tak opět natupovali za nepříznivého stavu, ale tentokrát jsme věděli, že se zápasem můžeme něco udělat a hra výsledku neodpovídala. Průběh druhé půle byl nejprve vyrovnaný, ale  posupem času jsme trochu převzali iniciativu a tlačili se k brance domácích. Hrálo se  však převážně ve středu hřistě. V 65. minutě ale fauloval střídající Kafka ve vápně Blažka, kopali jsme  penaltu a Béna s přehledem srovnal. Za chvíli poté se do obrovské šance dostal Blažek, na malém vápně však zcela osamocený minul přihrávku a stoprocentní šanci na zvrat v zápase nevyužil.  Poté jsme se, možná  i zbytečně, tlačili za výhrou a zapomínali na zadní vrátka. V 78. minutě pak Kafka využil špatného odkopu Provazníka, který musel zaskočit na postu stopera za zraněného Blažka a proměnil samostaný nájezd na Veselého. Do konce zápasu už branka nepadla a zápas skončil výhrou domácích. Body jsme sice nezískali, nicméně hra nebyla tak špatná.

 

Výsledek: 2:1  (1:0)    ŽK: 1:1     ČK:0:0

Rohodčí: Fryč, Šimek, Krajta

 

Góly: 24. Šiška, 78. Kafka – 65. Béna (PK).

sestavy:

Tis: Sojka – Bárta, Kučera, P. Šidlák, Vala, Zezulák, Šiška (90. Hortenský), Rosecký, Benda (76. Mareš), Radil (84. Miřátský), Pavlas (58. Kafka)

H. Borová: Pavel Veselý – Janáček, Neubauer (82. A. Frühbauer), Sobotka, Němec, Béna (76. Antl), D. Lupták, Blažek (64. Chlubna), Z. Frühbauer, Provazník, Rakušan
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal-kraj/habry-prekvapily-antoninuv-dul-20181029.html

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více