Tis - Havlíčkova Borová A - zlepšená hra, ale opět bez bodu.

2017-07-12-14-54-32.jpg
04.11.2018

Utkání v Tisu pro nás mělo být předposeldním pokusem v podzimní části sezony, jak rozšířit naše bodové konto. Utkání pro nás také mělo jednu trochu hořkou příchuť. Po 42 letech to byla zřejmě poslední cesta autobusem, který řídil "náš" Milan Benc". Ten odchází do důchodu a "jeho" autobus už nás zřejmě na fotbal nikdy nepoveze. Nezbývá, než mu poděkovat.

Samotný zápas jsme tentokrát začali poměrně dobře. Domácí jsme nepouštěli na dostřel branky Pafky Veselého a sami jsme několikrát poměrně solidně ohrozili branku domácích. Například střela Rakušan měla brankové parametry, ale domácí brankář prokázal své kvality. Také schovaná střela Provazníka byla skoro gólová, ale tentokrát měl domácí brankář štěstí a míč ho trefil do stojné nohy a do branky se nedostal. Ve 24. minutě pak možná trochu přísně, pískl sudí zákrok Janáčka na domácího útočníka a Šiška dokázal z hranice pokutového území překonat střelou přes zeď našeho brankáře. Hra se pak přelévala ze strany na stranu a své umění musel u své pravé tyče prokázat Pafka Veselý, ale také domácí brankář, který před koncem poločasu zlikvidoval pěknou střelu Němce. Ten samý hráč pak ještě hlavičkoval po rohovém kopu mimo domácí branku a také střela Blažka z hranice šestnáctky se do branky domácích jen těsně nevešla.

Do druhého pločasu jsme tak opět natupovali za nepříznivého stavu, ale tentokrát jsme věděli, že se zápasem můžeme něco udělat a hra výsledku neodpovídala. Průběh druhé půle byl nejprve vyrovnaný, ale  posupem času jsme trochu převzali iniciativu a tlačili se k brance domácích. Hrálo se  však převážně ve středu hřistě. V 65. minutě ale fauloval střídající Kafka ve vápně Blažka, kopali jsme  penaltu a Béna s přehledem srovnal. Za chvíli poté se do obrovské šance dostal Blažek, na malém vápně však zcela osamocený minul přihrávku a stoprocentní šanci na zvrat v zápase nevyužil.  Poté jsme se, možná  i zbytečně, tlačili za výhrou a zapomínali na zadní vrátka. V 78. minutě pak Kafka využil špatného odkopu Provazníka, který musel zaskočit na postu stopera za zraněného Blažka a proměnil samostaný nájezd na Veselého. Do konce zápasu už branka nepadla a zápas skončil výhrou domácích. Body jsme sice nezískali, nicméně hra nebyla tak špatná.

Výsledek: 2:1  (1:0)    ŽK: 1:1     ČK:0:0

Rohodčí: Fryč, Šimek, Krajta

Góly: 24. Šiška, 78. Kafka – 65. Béna (PK).

sestavy:

Tis: Sojka – Bárta, Kučera, P. Šidlák, Vala, Zezulák, Šiška (90. Hortenský), Rosecký, Benda (76. Mareš), Radil (84. Miřátský), Pavlas (58. Kafka)

H. Borová: Pavel Veselý – Janáček, Neubauer (82. A. Frühbauer), Sobotka, Němec, Béna (76. Antl), D. Lupták, Blažek (64. Chlubna), Z. Frühbauer, Provazník, Rakušan
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal-kraj/habry-prekvapily-antoninuv-dul-20181029.html

Autor: Brukner Roman

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*

24.10.2018 | Co je to za máničku

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???