Havlíčkova Borová A - Rozsochatec A - třetí prohra v řadě.

2017-07-17-21-31-53.jpg
04.11.2018

Zápas s lídrem tabulky, který se nese na vlně pohody, nás čekal na domácím trávníku. Naše poslední výkony však nenabízely příliš optimistické výhledy a tato očekávání se i naplnila.

Hned úvod zápasu nás zastihl ve zcela pohodovém rozpoložení, kdy jsme snad ještě byli v kabině a už jsem prohrávali 0:2 (v 5. minutě).  Absolutně jsme nezvládli vstup do zápasu, přestože jsme měco talového nechtěli dopustit. A aby toho nebylo málo, tak v 17. minutě už jsme prohrávali o tři branky. Navíc všechny tři branky padly po podobných situacích. Hostující hráči totiž byli vždy po centech v naší šestnáctce trestuhodně neobsazení a postupně toho využili Radek Venc a Pelikán. V 17. minutě bylo tedy skoro po zápase a protože jsme do poločasu svoje tři šance zahodili, skončil poločas 0:3 pro hosty.

Ve druhé půlce jsme hru postupně stále více otevírali a chtěli jsme s výsledkem  něco udělat. Do šancí jsme se však nedostávali, bylo to spíše taková křeč. Hosté navíc hrozili z brejků a tak nás musel opět podržet brankář Pavel Veselý, který zabránil ještě většímu rozdílu ve skóre.

Výsledek : 0:3 (0:3)        ŽK: 1:4      ČK: 0:1

Góly: 2. R. Venc, 5. a 17. Pelikán

Rozhodčí: Nenadál, Nechvátal, Blažek

sestavy:

Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Sobotka, Neubauer, Němec, Béna, D. Lupták, V. Paušíma, Antl, Z. Frühbauer, Rakušan. Rozsochatec: K. Peňáz – Horák (86. Chlubný), P. Dundáček (46. Šimek), Brož, Meloun, D. Dundáček, R. Venc, Pelikán, Plodík, Bílek (58. M. Peňáz), M. Venc (56. Fiala).
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal-kraj/habry-si-pripsaly-prvni-vyhru-az-v-11-kole-20181024.html

Autor: Brukner Roman

Podzim 2019

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka