Havlíčkova Borová A - Rozsochatec A - třetí prohra v řadě.

2017-07-17-21-31-53.jpg
04.11.2018

    Zápas s lídrem tabulky, který se nese na vlně pohody, nás čekal na domácím trávníku. Naše poslední výkony však nenabízely příliš optimistické výhledy a tato očekávání se i naplnila.

    Hned úvod zápasu nás zastihl ve zcela pohodovém rozpoložení, kdy jsme snad ještě byli v kabině a už jsem prohrávali 0:2 (v 5. minutě).  Absolutně jsme nezvládli vstup do zápasu, přestože jsme měco talového nechtěli dopustit. A aby toho nebylo málo, tak v 17. minutě už jsme prohrávali o tři branky. Navíc všechny tři branky padly po podobných situacích. Hostující hráči totiž byli vždy po centech v naší šestnáctce trestuhodně neobsazení a postupně toho využili Radek Venc a Pelikán. V 17. minutě bylo tedy skoro po zápase a protože jsme do poločasu svoje tři šance zahodili, skončil poločas 0:3 pro hosty.

    Ve druhé půlce jsme hru postupně stále více otevírali a chtěli jsme s výsledkem  něco udělat. Do šancí jsme se však nedostávali, bylo to spíše taková křeč. Hosté navíc hrozili z brejků a tak nás musel opět podržet brankář Pavel Veselý, který zabránil ještě většímu rozdílu ve skóre.

Výsledek : 0:3 (0:3)        ŽK: 1:4      ČK: 0:1

Góly: 2. R. Venc, 5. a 17. Pelikán

Rozhodčí: Nenadál, Nechvátal, Blažek

sestavy:

Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Sobotka, Neubauer, Němec, Béna, D. Lupták, V. Paušíma, Antl, Z. Frühbauer, Rakušan. Rozsochatec: K. Peňáz – Horák (86. Chlubný), P. Dundáček (46. Šimek), Brož, Meloun, D. Dundáček, R. Venc, Pelikán, Plodík, Bílek (58. M. Peňáz), M. Venc (56. Fiala).
Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal-kraj/habry-si-pripsaly-prvni-vyhru-az-v-11-kole-20181024.html

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více