Domácí prohra s Pohledem.

2017-07-12-12-44-44.jpg
18.10.2018

Po prohře ve Ždírci nás doma čekal soupeř ze spodních pater tabulky, tým Pohledu, tedy náš přímý konkurent v boji o záchranu. Dalo se říct, že se hrálo o 6 bodů.

Nevím, co k tomuto zápasu napsat. První půle byla ještě vyrovnaná, možná jsme měli i o něco více ze hry. Byl to takový boj mezi šestnáctkami. Z naší strany ale takový bezkrevný, bez touhy po vítězství. Druhý poločas však přinesl z naší strany ještě větší zmar. Už první inkasovaný gól v  56. minutě z kopačky Drlíka byl opět z kategorie velmi laciných, bohužel nyní takových dostáváme většinu. v 62. minutě pak hosty zbytečně oslabil Slanař, který dostal po druhé ŽK kartu červenou. Nás to bohužel neprobudilo a hosty to naopak probudilo k větší bojovnosti. V 70. minutě pak vyrobil zcela zbytečnou penaltu Blažek a hostující Eis neměl problém ji proměnit. Do konce zápasu jsem se zmohli pouze na nakopávání míčů k hostující brance, žádná šance se však neurodila a tak se utkání dohrálo s výsledkem 0:2 pro hosty.

Hosté si za snahu a bojovnost výhru zasloužili. My jsem opět navázali na naše špatné výkony. Na hřišti nebojujeme, neplníme stanovené úkoly. Každý ví, jak se má hrát, bohužel to nikdo nedělá.  Obranná hra celého týmu je velmi špatná, většina branek, které jsme obdrželi, je zcela zbytečná a plyne pouze z našeho laxního přístupu a benevolence při bránění. Z výkonů týmu a hlavně z přístupu hráčů jsem velmi zklamaný a nevím, co více udělat, aby se mužstvo zvedlo. Pokud nepotáhneme za jeden provaz (hlavně s Provazníkem) a neobnovíme "partu", tak bude velmi těžké udržet pro příští sezonu i I.B třídu.

Výsledek: 0:2 (0:0)

Branky: 56. Drlík, 70. Eis (p)

Rozhodčí: Krymová, Zadina, Mošner

ŽK: 3:3     ČK: 0:1 (62. Slanař)

Sestavy:

Havlíčkova Borová A: Veselý Pavel - Janáček, Blažek (61. Rakušan), Kučera, Sobotka - Lupták (82. Neubauer), Ant )Frühbauer Aleš)l, Frühbauer Zdeněk, Němec - Provazník, Paušíma

Pohled: Vašíček - Eis, Drlík, Slanař, Siebenbürger - Sobotka Martin, Sobotka Michal, Šikner (73. Ranecký), Rérych - Moučka (57. Venc), Klement (87. Sobotka Michal ml.)

Autor: Brukner Roman

Podzim 2019

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala