Domácí prohra s Pohledem.

2017-07-12-12-44-44.jpg
18.10.2018

     Po prohře ve Ždírci nás doma čekal soupeř ze spodních pater tabulky, tým Pohledu, tedy náš přímý konkurent v boji o záchranu. Dalo se říct, že se hrálo o 6 bodů.

     Nevím, co k tomuto zápasu napsat. První půle byla ještě vyrovnaná, možná jsme měli i o něco více ze hry. Byl to takový boj mezi šestnáctkami. Z naší strany ale takový bezkrevný, bez touhy po vítězství. Druhý poločas však přinesl z naší strany ještě větší zmar. Už první inkasovaný gól v  56. minutě z kopačky Drlíka byl opět z kategorie velmi laciných, bohužel nyní takových dostáváme většinu. v 62. minutě pak hosty zbytečně oslabil Slanař, který dostal po druhé ŽK kartu červenou. Nás to bohužel neprobudilo a hosty to naopak probudilo k větší bojovnosti. V 70. minutě pak vyrobil zcela zbytečnou penaltu Blažek a hostující Eis neměl problém ji proměnit. Do konce zápasu jsem se zmohli pouze na nakopávání míčů k hostující brance, žádná šance se však neurodila a tak se utkání dohrálo s výsledkem 0:2 pro hosty.

   Hosté si za snahu a bojovnost výhru zasloužili. My jsem opět navázali na naše špatné výkony. Na hřišti nebojujeme, neplníme stanovené úkoly. Každý ví, jak se má hrát, bohužel to nikdo nedělá.  Obranná hra celého týmu je velmi špatná, většina branek, které jsme obdrželi, je zcela zbytečná a plyne pouze z našeho laxního přístupu a benevolence při bránění. Z výkonů týmu a hlavně z přístupu hráčů jsem velmi zklamaný a nevím, co více udělat, aby se mužstvo zvedlo. Pokud nepotáhneme za jeden provaz (hlavně s Provazníkem) a neobnovíme "partu", tak bude velmi těžké udržet pro příští sezonu i I.B třídu.

 

Výsledek: 0:2 (0:0)

Branky: 56. Drlík, 70. Eis (p)

Rozhodčí: Krymová, Zadina, Mošner

ŽK: 3:3     ČK: 0:1 (62. Slanař)

Sestavy:

Havlíčkova Borová A: Veselý Pavel - Janáček, Blažek (61. Rakušan), Kučera, Sobotka - Lupták (82. Neubauer), Ant )Frühbauer Aleš)l, Frühbauer Zdeněk, Němec - Provazník, Paušíma

Pohled: Vašíček - Eis, Drlík, Slanař, Siebenbürger - Sobotka Martin, Sobotka Michal, Šikner (73. Ranecký), Rérych - Moučka (57. Venc), Klement (87. Sobotka Michal ml.)

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více