Prohra ve Ždírci nad Doubravou.

2017-07-12-14-54-55.jpg
18.10.2018

     Po remíze s Havlíčkovým Brodem C jsme chtěli navázat na výkon z první plle i proti Ždírci nad Doubravou B. Bohužel domácí měli jiné plány a v utkání celkem v pohodě zvítězili.

     Od začátku utkání bylo jasné, kdo bude tahat za kratší konec. Ždírčtí hned zpočátku nasadili slušné tempo a větrali naši obranu rychlými křídelními akcemi. Již na začátku zápasu si domácí přípravili dvě solidní pozice po rohových kopech, kdy jejich hráči hlavičkovali osamoceni na zadní tyči, k našemu štěstí však podvakrát mimo. Ale už ve 14. minutě se po křídle prosadil Malínský a v pohodě překonal Pafku Veselého. Od 25. minuty jeem se přece jen zvedli a i my jsem se začali dostávat k domácí brance. Dvě příležitosti jsme zbrkle zahodili a tak se urodilo až v 36. minutě, kdy šťastně vyrovnal Zdenda Frühbauer. Domácí pak opět přidali a do poločasu se podruhé po křídelní akci prosadil Malínksý, který opět postupoval sám na našeho brankáře. Poločasový stav 2:1 pro domácí byl pro nás ještě dobrý a dával nám do druhé půle šanci se zápasem něco udělat. Na hřiště jsme však nastoupili jako stádo a ne tým a domácí nás za to v 51. a v 59. minutě potrestali Fajtem a Zahradníkem. V 65. minutě vykřesal jiskru naděje Němec snížením na 4:2, ale domácí v 67. a 79. minutě do naší zcela rozklížené obrany přidali další dvě branky Fajtem a Tlustým. Pátá branka byla z penalty, kterou vyrobil Balžek faulem na Malínského.

    Utkání jsme zcela zaslouženě prohráli a kromě rozmezí 25. a 40 minuty jsemtoho moc nepředvedli. V hráčích to sice je, ale nedokáží nebo nechtějí své umění předvést.

 

Výsledek:  6:2 (2:1)

Rozhodčí: Vašíček, Šrámek, KLubeš

ŽK: 1:2   ČK: 0:0

Sestavy:

Ždírec nad Doubravou B: Severýn (88. Šťáral) - Marek, Dočkal,Němec, Fajt (74. Dubský) - Tlustý, Zahradník, Máša, Dvořák - Pátek, Malinský (82. Bříza)

Havlíčkova Borová A: Veselý - Sobotka, Blažek (78. Paučíma Adam), Rakušan (72. Frühbauer David), Neubauer - Zvolánek, Lupták (74. Antl), Provazník, Frühbauer Zdeněk - Paušíma Vilém, Němec

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více