Prohra ve Ždírci nad Doubravou.

2017-07-12-14-54-55.jpg
18.10.2018

Po remíze s Havlíčkovým Brodem C jsme chtěli navázat na výkon z první plle i proti Ždírci nad Doubravou B. Bohužel domácí měli jiné plány a v utkání celkem v pohodě zvítězili.

Od začátku utkání bylo jasné, kdo bude tahat za kratší konec. Ždírčtí hned zpočátku nasadili slušné tempo a větrali naši obranu rychlými křídelními akcemi. Již na začátku zápasu si domácí přípravili dvě solidní pozice po rohových kopech, kdy jejich hráči hlavičkovali osamoceni na zadní tyči, k našemu štěstí však podvakrát mimo. Ale už ve 14. minutě se po křídle prosadil Malínský a v pohodě překonal Pafku Veselého. Od 25. minuty jeem se přece jen zvedli a i my jsem se začali dostávat k domácí brance. Dvě příležitosti jsme zbrkle zahodili a tak se urodilo až v 36. minutě, kdy šťastně vyrovnal Zdenda Frühbauer. Domácí pak opět přidali a do poločasu se podruhé po křídelní akci prosadil Malínksý, který opět postupoval sám na našeho brankáře. Poločasový stav 2:1 pro domácí byl pro nás ještě dobrý a dával nám do druhé půle šanci se zápasem něco udělat. Na hřiště jsme však nastoupili jako stádo a ne tým a domácí nás za to v 51. a v 59. minutě potrestali Fajtem a Zahradníkem. V 65. minutě vykřesal jiskru naděje Němec snížením na 4:2, ale domácí v 67. a 79. minutě do naší zcela rozklížené obrany přidali další dvě branky Fajtem a Tlustým. Pátá branka byla z penalty, kterou vyrobil Balžek faulem na Malínského.

Utkání jsme zcela zaslouženě prohráli a kromě rozmezí 25. a 40 minuty jsemtoho moc nepředvedli. V hráčích to sice je, ale nedokáží nebo nechtějí své umění předvést.

Výsledek:  6:2 (2:1)

Rozhodčí: Vašíček, Šrámek, KLubeš

ŽK: 1:2   ČK: 0:0

Sestavy:

Ždírec nad Doubravou B: Severýn (88. Šťáral) - Marek, Dočkal,Němec, Fajt (74. Dubský) - Tlustý, Zahradník, Máša, Dvořák - Pátek, Malinský (82. Bříza)

Havlíčkova Borová A: Veselý - Sobotka, Blažek (78. Paučíma Adam), Rakušan (72. Frühbauer David), Neubauer - Zvolánek, Lupták (74. Antl), Provazník, Frühbauer Zdeněk - Paušíma Vilém, Němec

Autor: Brukner Roman

Přatelská utkání 2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)