Nářez v Antonínově Dole.

2017-07-12-14-53-43.jpg
26.09.2018

   První vzájemné utkání s týmem Antonínova Dolu nedopadlo pro náš tým zrovna dobře. Po velmi špatném, ve druhém poločase možná až ostudném výkonu, jsme dostali nařezáno 7:0.

   Do Antonínova Dolu jsme odjížděli s tím, že se zde pokusíme získat alespoň bod do tabulky. Domácí však disponují velice zkušeným týmem, který nám nedal ani čuchnout. Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec a nebýt Pafky Veselého v brankce, mohl už první poločas skončit "bůrem". Naše snaha o vstřelení branky byla žalostná a pouze jeden závar za stavu 0:1, po kterém trefil Lupták tyč, nemohl utkání zvrátit. Do druhé půle jsme vstoupili zcela laxně a odevzdaně a domácí nám sázeli jednu branku za druhou. Nedařila se mezihra, bránění bylo žalostné a také do útoku jsme nedokázali nic vymyslet. Také rozhodčí Šrámek nám nebyl příliš nakloněn a odpískanou penaltu za stavu 4:0 asi nepochopil nikdo na hřišti. Konečný výsledek 7:0 pro domácí je  zcela zasloužený a my se na toto utkání pokusíme co nejrychleji zapomenout.

  Utkání se mi ani nechce hodnotit, mrzí mě především přístup některých hráčů a to nejen těch, kteří na zápase byli.

 

Výsledek: 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Šrámek, Surán, Homola

ŽK: 2:3    ČK: 0:0

Sestavy:

Antonínův Důl: Šimek - Zdarsa, Všohájek, Vorálek, Šancl /21. Volák/ - Kříž, Tichánek, Gavaliér /88. Čurda/, Krejčí - Pokorný, Kovačík /80. Satrapa/

Havlíčkova Borová A: Veselý Pavel - Chlubna Jan, Rakušan, Janáček /80. Čejka/, Neubauer - Lupták /Paušíma Adam/, Antl /65. Frübauer Aleš/, Frühbauer Zdeněk, Novotný /75. Šmíd Karel/ - Provazník, Němec

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více