Nářez v Antonínově Dole.

2017-07-12-14-53-43.jpg
26.09.2018

První vzájemné utkání s týmem Antonínova Dolu nedopadlo pro náš tým zrovna dobře. Po velmi špatném, ve druhém poločase možná až ostudném výkonu, jsme dostali nařezáno 7:0.

Do Antonínova Dolu jsme odjížděli s tím, že se zde pokusíme získat alespoň bod do tabulky. Domácí však disponují velice zkušeným týmem, který nám nedal ani čuchnout. Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec a nebýt Pafky Veselého v brankce, mohl už první poločas skončit "bůrem". Naše snaha o vstřelení branky byla žalostná a pouze jeden závar za stavu 0:1, po kterém trefil Lupták tyč, nemohl utkání zvrátit. Do druhé půle jsme vstoupili zcela laxně a odevzdaně a domácí nám sázeli jednu branku za druhou. Nedařila se mezihra, bránění bylo žalostné a také do útoku jsme nedokázali nic vymyslet. Také rozhodčí Šrámek nám nebyl příliš nakloněn a odpískanou penaltu za stavu 4:0 asi nepochopil nikdo na hřišti. Konečný výsledek 7:0 pro domácí je  zcela zasloužený a my se na toto utkání pokusíme co nejrychleji zapomenout.

Utkání se mi ani nechce hodnotit, mrzí mě především přístup některých hráčů a to nejen těch, kteří na zápase byli.

Výsledek: 0:7 (0:2)

Rozhodčí: Šrámek, Surán, Homola

ŽK: 2:3    ČK: 0:0

Sestavy:

Antonínův Důl: Šimek - Zdarsa, Všohájek, Vorálek, Šancl /21. Volák/ - Kříž, Tichánek, Gavaliér /88. Čurda/, Krejčí - Pokorný, Kovačík /80. Satrapa/

Havlíčkova Borová A: Veselý Pavel - Chlubna Jan, Rakušan, Janáček /80. Čejka/, Neubauer - Lupták /Paušíma Adam/, Antl /65. Frübauer Aleš/, Frühbauer Zdeněk, Novotný /75. Šmíd Karel/ - Provazník, Němec

Autor: Roman Brukner

Přatelská utkání 2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)