Remízový zápas s Lípou.

2017-08-08-20-29-58.jpg
10.09.2018

     Prohra v poledním venkovním utkání v Černíči nám velela doma uspět a do tabulky připsat 3 body. Na hřiště za sokolovnou však přijel pro nás ne zrovna oblíbený soupeř z Lípy, který v úvodních 4 kolech soutěže posbíral již 9 bodů.

     Ještě než samotné utkání začalo, došlo k vynucené změně na postu stopera, když za zraněného Blažka musel na hřiště Karel Šmíd. Hosté nastoupili do utkání s taktikou hry na rychlé protiútoky, nenapadali naši rozehru a čekali na nás na vlastní polovině hřiště. Na tuto variantu hry jsme nedokázali v prvním poločase najít účinný recept, když nám chyběl zejména pohyb, nasazení a chuť něco dopředu vymyslet.  A tak jsme pouze rozehrávali v obraně a posílali dlouhé nakopávané míče na Němce, který sice většinu hlavičkových soubojů vyhrál, ale druhé míče sbíral soupeř a my jsme se nedokázali dostat k zakončení. Dá se říci, že jsme za první poločas pořádně neohrozili branku a pouze jakýs takýs náznak šance vznikl po centru Luptáka, když na míč nedosáhl Němec.  Hosté byli daleko nebezpečnější  a v průběhu prní půle třikrát vystřelili těsně mimo Veselého branky a dvě tutovky hostů Veselý zmařil výbornými zákroky.

   Ani poločasová bouřka v kabině nás nedonutila k lepšímu pohybu po hřišti a většímu nasazení. Hosté dále vyčkávali na vlastní polovině a my jsme stále pokračovali v neplodných nákopech na Němce. Z fotbalu bolely oči snad všechny diváky. Zlom v utkání přinesla až  branka hostů v 53. minutě utkání. Rychlý brejk po levé straně hřiště zkončil nepřesným přetaženým centrem, nabíhající hostující útočník však boj o míč nevzdal a dokázal míč vrátit na zadní tyč. Zde si (mezi čtyřmi našimi hráči) zcela osmocený Vácha věděl rady a koníčkem poslal míč za Veselého záda. Od té doby jsme přece jen zlepšili pohyb a začali se dostávat na dostřel branky hostů. Velkou šanci zahodil Němec, který hlavičkoval z malého vápna mimo branku a další příležitost měl Karel Šmíd, jehož pokus hlavou zneškodnil brankář hostů. Poté se ke krásné střele z otočky odhodlal Provazník a z 25 metrů orazítkoval spojnici soupeřovi branky. S blížícím se koncem utkání jsme přeskupili síly a do útoku se z obarny přesunul Rakušan. V 80. minutě pak brankář hostů efektní rybičkou stáhl ze vzduchu centr Provazníka na volného Němce, který byl již sám před prázdnou brankou. Také Provazníkův přímý kop skončil jen těsně nad břevnem. V posledních pěti minutách jsme hosty přikovali v jejich šestnáctce sérií rohových a přímých kopů, ze kterých vzniklo ve vápně několik závarů, bohužel bez brankového efektu. Až v 91. minutě utkání rozehrál rohový kop Provazník, hosté jeho centr odvrátili zpět na jeho kopačky a Provazník míč napálil na branku. Míč prošel houštinou těl až na zadní tyč, kde ho uklidil hlavou do sítě Janáček. Hned poté pískl rozhodčí konec utkání.

   Utkání zkončilo asi zaslouženou remízou, my jsme si za první zcela vypuštěný poločas vyhrát nezasloužili a hosté si výhru rovněž nezasloužili. Důležité ale bylo, že se tým ze špatného výkonu dokázal po obdržené brance zvednout a aspoň vyrovnat a utkání nevypustil.

 

Výsledek: 1:1 (0:0)     ŽK:  3:1    ČK: 0:0

Rozhodčí: Holub, Terber, Fousek

Sestavy:

Havlíčkova Borová: Veselý - Janáček, Rakušan, Šmíd Karel, Neubauer (76. Frühbauer Aleš) - Lupták, Frühbauer Zdeněk, Antl (46. Paušíma Vilém), Zvolánek Pavel ml. (60. Chlubna Jan) - Provazník, Němec

Lípa: Vašák - Souček, Prokš Miroslav, Kutlvašr, Havel Jakub - Sochor, Vendl, Vácha (90. Prokš Jan), Havel Lukáš (70. Šimek) - Fejt Michal, Fejt Matěj

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více