Černíč - Havlíčkova Borová A

2017-08-08-20-21-14.jpg
04.09.2018

    Ve čtvrtém podzimním kole nás čekal soupeř z Černíče, vůbec nejvzdálenější tým, který v soutěži účinkuje. Již samotná dost dlouhá cesta do Černíče v 8:00 hodin ráno byla navíc prodloužená o několik objížděk. Po příjezdu na místo nás čekalo hřiště částečně zaplavené povodní z nedalekého potoka. Nejprve to vypadalo, že se utkání neodehraje, ale po velké snaze pořadatelů se voda podařila ze hřiště vyhrnout a na hřišti, zúženém o dva metry z každé strany, se utkání nakonec odehrálo.

    Černíč dirigovaná zkušeným a výborně hrajícím Dušanem Lovětínským nás hned od začátku utkání zmáčkla na naší polovině a rychlým přenášením hry ze strany na stranu nám dělala velké potíže. V prvních 10ti minutách se domácí dostali do dvou solidních příležitostí, jednou však branku netrefili a podruhé zasáhl Pafka Veselý. Ve 13. minutě však Dušan Lovětínský vystihl malou domů Rakušana, udělal kličku Veselému a do prázdné branky vstřelil první gól zápasu. Asi do 25. minuty pokračovala převaha domácích, kteří neproměnili samostaný nájezd na Veselého, ale poté jsme přidali na tempu a vysunutým presinkem jsme se začali dostávat k domácí brance. Střelu Němce vyrazil domácí brankář na roh, poté si poradil i s pohotovou a přesnou střelou Antla po odraženém míči a do třetice zvádl i střelu Paušímy. Domácí zdobil rychlý přechod do útoku a dostali se do dalších dvou nadějných situací, které však nedokázali proměnit. Naši největší šanci na vyrovnání měl na hlavě Blažek po rohovém kopu Luptáka, bohužel netrefil míč tak, jak by bylo potřeba. Poločas zkončil zaslouženě 1:0 pro domácí, ale i my jsme se dokázali dostat na dostřel a ve svém výkonu jsme chtěli po přestávce pokračovat.

    Bohužel úvod druhé půle začal druhou brankou domácích, když se po naší špatné přihrávce v našem pokutovém území dostal k míči domácí útočník, odcentroval na Dušana Lovětínského a  ten už věděl co s míčem. V 56. minutě jsme dostali třetí branku a bylo po zápase. Domácí pak hráli v pohodě, uvolněně a my už jsme nedokázali navázat na náš výkon z první půle. V 66. minutě jsme dostali čtvrtou, opět poměrně lacinou a v 74. minutě dovršil náš zmar vlastní brankou Vilda Paušíma, který si do vlastní branky srazil střílený centr domácích. Utkání se pak již jen dohrávalo.

   Domácí zcela zaslouženě zvítězili a my jsme s nimi dokázali držet krok jen 25 minut první půle. Po dvou dobře odehraných domácích utkáních jsme v tomto zápase vyrobili v obraně celou řadu zbytečných chyb, které domácí potrestali a rozhodli o výsledku utkání. V příštím zápase nás čeká soupeř z Lípy a musíme tedy zabojovat o body na domácím hřišti.

 

Výsledek:  5:0  (1:0)      ŽK: 1:2     ČK:0:0

Rozhodčí: Petrlík, Kpřiva, Kříž

Sestavy:

Černíč: Novák  - Leitkep Vít, Deutschar (66.Beseda), Gall, Leitkep Michal - Kříž, Janoušek, Lacina, Brom  Lovětínský, Čermák

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Janáček (66. Novotný), Blažek (60. Frühbauer Aleš), Rakušan, Kučera - Zvolánek Pavel ml., Frühbauer Zdeněk, Paušíma, Antl (70. Provazník), Lupták David - Němec

   

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis podzim 2018

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

soutěžní ročník 2018/2019

 

Poslední příspěvky

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*

24.10.2018 | Co je to za máničku

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html
více