Černíč - Havlíčkova Borová A

2017-08-08-20-21-14.jpg
04.09.2018

    Ve čtvrtém podzimním kole nás čekal soupeř z Černíče, vůbec nejvzdálenější tým, který v soutěži účinkuje. Již samotná dost dlouhá cesta do Černíče v 8:00 hodin ráno byla navíc prodloužená o několik objížděk. Po příjezdu na místo nás čekalo hřiště částečně zaplavené povodní z nedalekého potoka. Nejprve to vypadalo, že se utkání neodehraje, ale po velké snaze pořadatelů se voda podařila ze hřiště vyhrnout a na hřišti, zúženém o dva metry z každé strany, se utkání nakonec odehrálo.

    Černíč dirigovaná zkušeným a výborně hrajícím Dušanem Lovětínským nás hned od začátku utkání zmáčkla na naší polovině a rychlým přenášením hry ze strany na stranu nám dělala velké potíže. V prvních 10ti minutách se domácí dostali do dvou solidních příležitostí, jednou však branku netrefili a podruhé zasáhl Pafka Veselý. Ve 13. minutě však Dušan Lovětínský vystihl malou domů Rakušana, udělal kličku Veselému a do prázdné branky vstřelil první gól zápasu. Asi do 25. minuty pokračovala převaha domácích, kteří neproměnili samostaný nájezd na Veselého, ale poté jsme přidali na tempu a vysunutým presinkem jsme se začali dostávat k domácí brance. Střelu Němce vyrazil domácí brankář na roh, poté si poradil i s pohotovou a přesnou střelou Antla po odraženém míči a do třetice zvádl i střelu Paušímy. Domácí zdobil rychlý přechod do útoku a dostali se do dalších dvou nadějných situací, které však nedokázali proměnit. Naši největší šanci na vyrovnání měl na hlavě Blažek po rohovém kopu Luptáka, bohužel netrefil míč tak, jak by bylo potřeba. Poločas zkončil zaslouženě 1:0 pro domácí, ale i my jsme se dokázali dostat na dostřel a ve svém výkonu jsme chtěli po přestávce pokračovat.

    Bohužel úvod druhé půle začal druhou brankou domácích, když se po naší špatné přihrávce v našem pokutovém území dostal k míči domácí útočník, odcentroval na Dušana Lovětínského a  ten už věděl co s míčem. V 56. minutě jsme dostali třetí branku a bylo po zápase. Domácí pak hráli v pohodě, uvolněně a my už jsme nedokázali navázat na náš výkon z první půle. V 66. minutě jsme dostali čtvrtou, opět poměrně lacinou a v 74. minutě dovršil náš zmar vlastní brankou Vilda Paušíma, který si do vlastní branky srazil střílený centr domácích. Utkání se pak již jen dohrávalo.

   Domácí zcela zaslouženě zvítězili a my jsme s nimi dokázali držet krok jen 25 minut první půle. Po dvou dobře odehraných domácích utkáních jsme v tomto zápase vyrobili v obraně celou řadu zbytečných chyb, které domácí potrestali a rozhodli o výsledku utkání. V příštím zápase nás čeká soupeř z Lípy a musíme tedy zabojovat o body na domácím hřišti.

 

Výsledek:  5:0  (1:0)      ŽK: 1:2     ČK:0:0

Rozhodčí: Petrlík, Kpřiva, Kříž

Sestavy:

Černíč: Novák  - Leitkep Vít, Deutschar (66.Beseda), Gall, Leitkep Michal - Kříž, Janoušek, Lacina, Brom  Lovětínský, Čermák

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Janáček (66. Novotný), Blažek (60. Frühbauer Aleš), Rakušan, Kučera - Zvolánek Pavel ml., Frühbauer Zdeněk, Paušíma, Antl (70. Provazník), Lupták David - Němec

   

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více