Havlíčkova Borová A - Lučice

2017-07-17-21-20-35.jpg
21.08.2018

    Druhý domácí zápas v řadě nám velel zvítězit. Hrálo se totiž na našem stadionu, neboť Lučice buduje na svém hřišti umělou závlahu a požádala nás o prohození pořadatelství.

     Do zápasu jsme opět vstoupili aktivně a začali jsme se dostávat na dostřel soupeřovy branky. První pokus Němce šel ještě mimo, ale již ve 12té minutě se po pěkné kombinaci s Paušímou Němec prosadil a prostřelil hostujícího brankáře na vzdálenější tyč. Podobná situace se opakovala v 18. minutě, kdy si po chybě hostující obrany vyměnili Němec s Paušímou pozice a i Vilda prostřelil brankáře na vzdálenější tyč. Pak se dostali do šance hsoté, ale Pafka Veselý předvedl, proč je v brance. Hra se poté přelévala ze strany na stranu a dostavovaly se šance na obou stranách. Oba brankáři ale prokazovali své kvality a žádnou střelu již za svá záda do konce poločasu nepustili. Pokud by všechny šance skončily gólem, mohl být poločasový stav klidně 6:4 pro domácí.

   Druhá půle již nebyla zdaleka tak kvalitní, jako první, přesto si oba týmy vypracovaly další brankové příležitosti. Hned v 50té minutě mohli snížit hosté, jejich šance ale skončila mimo naší branky. Také osamocený Rakušan hlavou netrefil prázdnou branku soupeře. Až v 68mé minutě Němec hlavou po centru ze strany přidal svůj druhý gól a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Poté si oba týmy vypracovali ještě po dvou šancích, ale jak hostující brankář, tak Pafka Veselý již do konce zápasu udrželi čisté konto. Za připomenutí však určitě stojí zákrok Pafky Veselého z 80té minuty, když robinzonádou k pravé tyči vytáhl gólovou střelu hostů nad branku.

    V utkání jsme podle mého názoru zaslouženě zvítězili, neboť jsme proměnili své příležitosti a i ve hře jsme byli o něco lepší než soupeř. I ten však měl své šance a pokud by se mu podařilo snížit, mohl se zápas vyvíjet jinak. Takto zůstaly tři body doma.

 

Výsledek: 3:0 (2:0)       ŽK: 1:2    ČK: 0:0

Rozhodčí: Kubeš, Fotr, Gruber

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Janáček (78. Chlubna Jan), Blažek, Rakušan, Neubauer - Lupták David, Provazník, Antl (82. Luňáček), Zvolánek Pavel ml. (66. Klement Radek) - Paušíma Vilém, Němec (75. Novotný)

Lučice: Rýdl - Pecha, Pavlík, Krupička, Zvolánek - Vrána, Kolář (61. Pech), Císař, Jonáš - Blažek (74. Čapek), Lančarič

Autor: Brukner Roman
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více