Havlíčkova Borová A - Lučice

2017-07-17-21-20-35.jpg
21.08.2018

Druhý domácí zápas v řadě nám velel zvítězit. Hrálo se totiž na našem stadionu, neboť Lučice buduje na svém hřišti umělou závlahu a požádala nás o prohození pořadatelství.

Do zápasu jsme opět vstoupili aktivně a začali jsme se dostávat na dostřel soupeřovy branky. První pokus Němce šel ještě mimo, ale již ve 12té minutě se po pěkné kombinaci s Paušímou Němec prosadil a prostřelil hostujícího brankáře na vzdálenější tyč. Podobná situace se opakovala v 18. minutě, kdy si po chybě hostující obrany vyměnili Němec s Paušímou pozice a i Vilda prostřelil brankáře na vzdálenější tyč. Pak se dostali do šance hsoté, ale Pafka Veselý předvedl, proč je v brance. Hra se poté přelévala ze strany na stranu a dostavovaly se šance na obou stranách. Oba brankáři ale prokazovali své kvality a žádnou střelu již za svá záda do konce poločasu nepustili. Pokud by všechny šance skončily gólem, mohl být poločasový stav klidně 6:4 pro domácí.

Druhá půle již nebyla zdaleka tak kvalitní, jako první, přesto si oba týmy vypracovaly další brankové příležitosti. Hned v 50té minutě mohli snížit hosté, jejich šance ale skončila mimo naší branky. Také osamocený Rakušan hlavou netrefil prázdnou branku soupeře. Až v 68mé minutě Němec hlavou po centru ze strany přidal svůj druhý gól a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Poté si oba týmy vypracovali ještě po dvou šancích, ale jak hostující brankář, tak Pafka Veselý již do konce zápasu udrželi čisté konto. Za připomenutí však určitě stojí zákrok Pafky Veselého z 80té minuty, když robinzonádou k pravé tyči vytáhl gólovou střelu hostů nad branku.

V utkání jsme podle mého názoru zaslouženě zvítězili, neboť jsme proměnili své příležitosti a i ve hře jsme byli o něco lepší než soupeř. I ten však měl své šance a pokud by se mu podařilo snížit, mohl se zápas vyvíjet jinak. Takto zůstaly tři body doma.

Výsledek: 3:0 (2:0)       ŽK: 1:2    ČK: 0:0

Rozhodčí: Kubeš, Fotr, Gruber

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Janáček (78. Chlubna Jan), Blažek, Rakušan, Neubauer - Lupták David, Provazník, Antl (82. Luňáček), Zvolánek Pavel ml. (66. Klement Radek) - Paušíma Vilém, Němec (75. Novotný)

Lučice: Rýdl - Pecha, Pavlík, Krupička, Zvolánek - Vrána, Kolář (61. Pech), Císař, Jonáš - Blažek (74. Čapek), Lančarič

Autor: Brukner Roman

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???

14.10.2018 | Kukíno

napiš si mě třeba do výčepu

12.10.2018 | Vstup

Bagi, Provi