Sedmu gólů jako v Žirovnici.

2017-07-12-14-53-44.jpg
06.05.2022

Historicky první utkání dospělých s týmem Žirovnice bylo na pořadu dne v sobotu 28.10.2017. Již samotný odjezd na utkání, nezastihl náš tým v nejlepší pohodě, když se z utkání z různých důvodů omluvili hned čtyři hráči základní setsvy s Kamenicí nad Lipou.

Už od začátku utkání bylo patrné, kdo bude na hřišti pánem. Žirovničtí s naším svolením válcovali náš tým hned od počátku utkání a již ve 24. minutě po zásluze vedli 3:0. Nutno podotknout, že nejméně dvě branky jsme si dali prakticky sami. Poté domácí trochu polevili a závěr poločasu se zdál více méně vyrovnaný. K ohrožení branky soupeře jsme se však dostali pouze jednou, ale branku jsme netrefili.

Druhou půli začali domácí opět s větší chutí a nasazením a už v 56. minutě dokončil domácí Cajz hatrick. Až za stavu 5:0 jsme sehráli pěknou kombinaci, kdy se do rychlého kontru dostal Honza Chlubna, jeho pěkná střela však skončila na pravé tyči domácí svatyně. Do konce zápasu pak domácí přidali ještě dvě branky a v utkání zcela zaslouženě zvítězili.

V tomto utkání mě zarazil především přístup některých členů týmu. Schválně nepíšu hráčů, protože v tomto utkání nehráli. Ani samotný výkon hráčů na hřišti pak nebyl ideální. Po celkem dobrém výkonu s Kamenicí nad Lipou jsme se opět vrátili k výkonu bez nasazení, bojovnosti a hlavně jsme opět neplnili taktické pokyny trenéra. Nyní už nás čeká jen dohrávka s rovněž se trápícím týmem Bedřichova o "titul" posledního týmu tabulky.

Góly: 12., 24. a 56. Cajz, 23. T. Houška, 63. Péč, 81. J. Svoboda, 88. Drechsler. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

H. Borová: Lupták – A. Chlubna, J. Chlubna (77. Cacek), Němec (70. Novotný), Votava, Veselý (50. A. Paušíma), V. Paušíma, Blažek, Antl, Sobotka, Frühbauer.

Žirovnice: Švec - Kuš, Svoboda, Knotek, Vodáček - Hřebecký T. (61. Péč), Cajz (89. Vilímek), Hřebecký M., Hlouška - Rozporka (68. Drechsler), Kořínek

Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/svetla-bude-mit-klidni-zimni-spanek-borova-inkasovala-sedmicku-20171030.html

Autor: Roman Brukner