Sedmu gólů jako v Žirovnici.

2017-07-12-14-53-44.jpg
06.11.2017

Historicky první utkání dospělých s týmem Žirovnice bylo na pořadu dne v sobotu 28.10.2017. Již samotný odjezd na utkání, nezastihl náš tým v nejlepší pohodě, když se z utkání z různých důvodů omluvili hned čtyři hráči základní setsvy s Kamenicí nad Lipou.

Už od začátku utkání bylo patrné, kdo bude na hřišti pánem. Žirovničtí s naším svolením válcovali náš tým hned od počátku utkání a již ve 24. minutě po zásluze vedli 3:0. Nutno podotknout, že nejméně dvě branky jsme si dali prakticky sami. Poté domácí trochu polevili a závěr poločasu se zdál více méně vyrovnaný. K ohrožení branky soupeře jsme se však dostali pouze jednou, ale branku jsme netrefili.

Druhou půli začali domácí opět s větší chutí a nasazením a už v 56. minutě dokončil domácí Cajz hatrick. Až za stavu 5:0 jsme sehráli pěknou kombinaci, kdy se do rychlého kontru dostal Honza Chlubna, jeho pěkná střela však skončila na pravé tyči domácí svatyně. Do konce zápasu pak domácí přidali ještě dvě branky a v utkání zcela zaslouženě zvítězili.

V tomto utkání mě zarazil především přístup některých členů týmu. Schválně nepíšu hráčů, protože v tomto utkání nehráli. Ani samotný výkon hráčů na hřišti pak nebyl ideální. Po celkem dobrém výkonu s Kamenicí nad Lipou jsme se opět vrátili k výkonu bez nasazení, bojovnosti a hlavně jsme opět neplnili taktické pokyny trenéra. Nyní už nás čeká jen dohrávka s rovněž se trápícím týmem Bedřichova o "titul" posledního týmu tabulky.

Góly: 12., 24. a 56. Cajz, 23. T. Houška, 63. Péč, 81. J. Svoboda, 88. Drechsler. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

H. Borová: Lupták – A. Chlubna, J. Chlubna (77. Cacek), Němec (70. Novotný), Votava, Veselý (50. A. Paušíma), V. Paušíma, Blažek, Antl, Sobotka, Frühbauer.

Žirovnice: Švec - Kuš, Svoboda, Knotek, Vodáček - Hřebecký T. (61. Péč), Cajz (89. Vilímek), Hřebecký M., Hlouška - Rozporka (68. Drechsler), Kořínek

Zdroj: https://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/svetla-bude-mit-klidni-zimni-spanek-borova-inkasovala-sedmicku-20171030.html

Autor: Roman Brukner

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

18.09.2018 | Bruky

ZÁPAS S HB JE V NEDĚLI, NE V SOBOTU, JAK JE UVEDENO V ROZPISU. ZAČÁTEK VE STEJNÝ ČAS.

29.08.2018 | Frucko

Nějak zapomněli na naše šance nebo jsme žádné neměli? *DONT_KNOW*

27.08.2018 | C@rlos - článek z webu Hněvkovic

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B 0:1 (0:1), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth SESTAVA: J.Rajdl - P.Končel, S.Votoček (68. Z.Rajdl), P.Rajdl (72. L.Vavrla), O.Šťastný - M.Maška, M.Fanta, M.Večeřa (60. M.Peroutka), A.Procházka - J.Chyba (68. J.Vošický), M.Pipek Do pouťového utkání jsme nastoupili bez zraněných z Mírovky - J.Těšínského a M.Nulíčka, u kterých to vypadá na delší pauzu a bez dovolenkujího M.Pajera. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, první zahrozili hosté, z našich hráčů si první střelu (a jednu z mála v zápase) na bránu připsal M.Večeřa v 16. minutě. Zkušený hostující útočník Provazník nejprve prověřil z trestného kopu našeho brankáře ve 20. minutě, J.Rajdl pěkným zákrokem zabránil gólu. Zhruba ve 28. minutě po našem faulu před vápnem si stejný hráč postavil míč znovu a z levé strany ze zhruba 22 metrů vymetl šibenici naší branky krásnou střelou -- 0:1. Pokračovala bojovná a vyrovnaná hra obou soupeřů. Naší největší šanci na vyrovnání měl ve 42. minutě M.Pipek, jenž šel po pěkné akci z boku sám na bránu, ale vychytal ho hostující Žák. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou. Ve druhé půli se hra Hněvkováků zlepšila. V prvních pěti minutách jsme měli několik neúspěšných závarů ve vápně. Hostující obrana však působila velmi jistým dojmem a konsolidovaně. Čas hrál postupně do not dobře takticky hrajícím hostům, kterým se nakonec povedla výhra ubojovat. Co naplat, že měli v poslední čtvrtině zápasu oranžovo-černí navrch. V závěru zápasu ještě zahrozili naši hráči dvakrát, ale celkem povedené střely P.Končela a A.Procházky šly nad, těsně vedle mířila tvrdá střela O.Šťastného zhruba v půli druhého dějství. A tak se naši diváci, kterých se sešel celkem slušný počet, pouťového bodového zisku nedočkali. A to i přesto, že utkání by alespoň remíza slušela. Abychom ´´dodrželi´´ trend minulých zápasu, se zraněným kotníkem odkulkal ve druhé půli P.Rajdl a i jeho start je v dalších zápasech nejistý. Naopak novou posilou se stal bývalý hráč H.Brodu a Ledče Matěj Svoboda, kterého jsme získali díky vstřícnému kroku mateřského Slovanu H.Brod. Tabulka je po třech kolech vyrovnaná, my jí však uzavíráme téměř na samém konci. V příštích dvou venkovních zápasech by bylo dobré, aby naši hráči zabrali a přidali do ní nějaké body.

27.08.2018 | Frucko

Přesně tak. *::D**::D**DRINK* *YAHOO*

23.08.2018 | bagi

Všem co se podíleli, na pořádání všech akcí bych chtěl poděkovat. Díky *DRINK**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D*