Zasloužený bod z Chotěboře.

2017-07-12-12-24-16.jpg
01.10.2017

Po domácí ostudě s Mírovkou jsme jeli na pěkný stadion do Chotěboře, kde jsme v minulé sezóně proti místnímu béčku zvítězili, a tyké nyní jsme zde chtěli bodovat.

Utkání začalo za silného větru. Domácím vázl pohyb a to nám dalo možnost hrát více na jejich polovině hřiště. Hned zpočátku zápasu jsme získávali odražené míče a tlačili se do útoku. Opět se ale projevovala naše špatná hra dopředu, kdy jsme i v nadějných situacích nezvládli finální přihrávku nebo převzetí míče a do šancí se tak nedostávali. V obraně jsme ale tentokrát dobře přistupovali k domácím hráčům a nedávali jim prostor ke kombinaci. V první jakési šanci se objevil Vilda Paušíma, který pronikl zleva do šestnáctky, udělal pěknou kličku obránci, bohužel jeho střelu srazil na rohový kop druhý obránce. Poté se do šance mohl dostat Píno Havlíček, ale míč mu před šestnáctkou domácích odskočil a bylo po šanci. Také situaci 3 na 3 jsme nevyřešili dobře, když si na pěknou přihrávku Petra Veselého do ulice nenaběhl Něměc, který čekal přihrávku do nohy. Také brejk po domácím rohu se nepovedl, když Petr Veselý nedokázal prostrčit míč na zcela volného Pechu, který by tak šel zcela sám na brankáře. V naší největší šanci první půle se tak ocitl zhruba v její polovině Blažek, který po rohovém kopu zblízka netrefil hlavou domácí branku. Chotěbořští hráči několikrát zahrozili z rohových kopů, ale vyloženou šanci si také nepřipravili.

Druhý poločas se odehrával zhruba ve stejném duchu. Domácím nepřidali na pohybu a ani kombinace jim tentokrát příliš nešla. My jsme toho však nedokázali využít a zbytečně jsme ztráceli míče špatným zpracováním nebo špatnou přihrávkou. Hrálo se především ve středu hřiště a ani jedno mužstvo si nedokázalo vytvořit vyloženou příležitost. Domácí nadále hrozili především po standartních situacích a my jsem se pokoušeli prosadit náběhy za obranu a rychlými brjeky. Po jednom z nich se na malém vápně domácích srazili brankář s obráncem, toho využil Janáček a vsítil branku na 0:1. Rozhodčí Masopust ji však pro domělý faul našeho hráče neuznal a stav 0:0 trval i nadále. Chvíli před koncem zápasu se pak po odvráceném rohovém kopu domácích rozběhl k domácí brance Aleš Chlubna. Přesprintoval domácí hráče a dostal se s míčem až na dostřel branky. Zde bohužel místo střely volil přihrávku na Němce, přihrávku však srazil obránce těsně vedle prvé tyče na rohový kop. Před úplným koncem zápasu se pak domácí dožadovali volného římého kopu, když měl podle jejich názoru Pafka Veselý zachytit míč do rukou ještě před velkým vápnem. Rozhodčí však jejich názor nesdílel a zápas místo toho ukončil.

Ze zápasu v Chotěboři jsme tak získali alespoň bod do tabulky, bohužel jsme se ale opět nedokázali podle pravidel (dle názoru rozhodčího) brankově prosadit.  Zlepšila se ale obranná  hra celého týmu a udrželi jsme čisté konto. Předvedená hra a nasazení hráčů jsou však příslibem do následujícího zápasu s Bedřichovem, kde budeme chtít naplno bodovat.

Výsledek: 0:0, Rozhodčí Masopust

Chotěboř B: Chalupa - Janda Vojtěch /46. Vykoukal/, Čapek, Málek /74. Hromádka/, Tůma - Ledvinka /64. Veselý/, Ďoubal, Chlad, Sommerauer - Krédl, Janda František

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Janáček, Blažek, Chlubna Aleš, Votava - Frühbauer Zdeněk, Havlíček, Pecha, Paušíma /79. Chlubna Jan/ - Veselý Per /71. Antl/, Němec /86. Frühbauer Aleš/

Autor: Brukner Roman

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.