Špatná hra i výsledky pokračují - Leština 1:3.

2017-08-08-20-21-14.jpg
20.09.2017

Do Leštiny jsme jeli s jasným úkolem, odčinit domácí nepovedený zápas s Telčí a opustit poslední místo v tabulce, kam jsme se propadli po sobotních předehrávkách 7. kola I.A třídy. Leštině se však povedl vstup do soutěže a se 13ti body byla v popředí tabulky soutěže.

Do zápasu jsme vstoupili již téměř tradičně, hodně zvolna. Nepomohla ani změna v rozcvičení před zápasem, které se ujal Michal Votava. Domácí měli dostatek času na kombinaci a také toho dostatečně využívali a přehrávali nás hlavně ve středu pole. V prvních problémech jsme se ocitli již ve 13. minutě, kdy na rozehrávaný přímý kop domácích z jejich vlastní poloviny hřiště, si v poklidu naběhl Štros a nikým neatakován psotupoval z pravé strany sám na Pafku Veselého, kterému nedal šanci a dal na 1:0. Takovou hrubku v bránění, jako jsme předvedli v tomto případě, neudělají snad ani žáci. Ve 23. minutě bylo ještě hůře, když se po centru z pravé strany srazil Pafka Veslý s Honzou Chlubnou a osamocený Piskač neměl potíže dopravit míč do opuštěné branky. Chyba v komunikaci při bránění nás stála druhou branku domácích. Nicméně za dalších 5 minut Aleš Chlubna vysunul pěknou přihrávkou Pína Havlíčka, ten běžel od půlky sám na gólmana domácích, bohužel v zakonční netrefil ani branku domácích. Za dalších 10 minut se situace opakovala, samostatný nájezd měl tentokrát pro změnu Petr Veslý. Zakončení ale proběhlo úplně stejně, ani jeho pokus se nevešel mezi tři tyče domácí branky. Za další minutu už ale padla branka i do sítě fomácích. Přímý kop z pravé strany poslal na branku Petr Veselý a domácí brankář si na míč pouze sáhl konečky prstů. Domácími snížení docela otřáslo a například hráč Štros nadával spoluhráčům takovým způsobem, že to nelze ani pospat. Do poločasu již žádná další branka nepadla.  Do druhé půle jsme nastoupili opět laxně a hned v 50. minutě jsme zcela zbytečně po snadné kombinaci domácích ve středu hřiště inkasovali potřetí. Piskač vysunul Mišoviče a ten ukázal Veselému a Havlíčkovi, jak naložit se samostatným únikem. Poté se  v podobné situaci jako Štros ve 13té minutě objeil Antl, jeho střela ale opět minula domácí branku. Po chvíli ještě Němecova střela z otočky olízla břevno domácí branky, to však bylo z naší strany vše. Domácí pak vklidu kontrolovali hru a dovedli zápas do vítězného konce.

Utkání mělo z naší strany opět nevalnou úroveň. Hráči si neplní svoje úkoly, z toho například vyplynul první gól domácích a také s nasazením a bojovností jsme na tom nebyli nejlépe. Vypracovali jsme si celkem 3 brankové příležitosti - samostatné nájezdy na brankáře, z toho jsme ani jednou!!! netrefili branku. Z toho jasně vyplývá, že dát branku je pro nás nadlidský úkol. V téninku branky dáváme, ale v zápase k situacím asi přistupujeme laxně a nervózně a branku vsítit nedokážeme. Nyní nás čeká domácí zápas - možná klíčový, s Mírovkou.

Góly: 13. Štros, 23. Piskač, 50. Mišovic – 38. Petr Veselý. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 5:4. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Leština: Novotný – T. Aubrecht, Čáslavský, Prchal, Pajer – Forejt, Piskač, Bárta, Pleva (54. L. Aubrecht) – Štros (85. Matějka), Mišovic.

H. Borová: Pavel Veselý – A, Chlubna, J. Chlubna, Votava, Blažek – Havlíček, Paušíma, Antl (78. A. Frühbauer), Sobotka (70. Béna) – Němec, Petr Veselý (60. Z. Frühbauer).
Zdroj: http://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/sklari-predvedli-neskutecny-obrat-prohravali-3-0-nakonec-vyhrali-20170918.html

Autor: Brukner Roman

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.