Totální domácí zmar s Telčí.

2017-07-12-12-33-43.jpg
10.09.2017

Po předveené hře ve Světlé nad Sázavou zavládl v kabině optimismus, že pokud výkon zopakujeme, můžeme v utkání s Telčí pomýšlet na body. Bohužel se ukázalo, že každý zapas je jiný.

Již předzápasové rozcvičení mohlo napovědět, že zápas nebude probíhat našich představ. Toto se v utkání potvrdilo a první poločas byl z naší strany přímo hrůzostrašný. Nedařilo se téměř nic - špatný pohyb hráčů, kazili jsme i zcela jednoduché příhrávky, bojovnost a nasazení některých hráčů téměř na bodě nula, zpracování míče hrozné a plnění stanovných úkolů a taktiky zcela katastrofální. Hostá se naopak dobře pohybovali a dobře kombinovali. Ostatně proti týmu s naším nasazením to nebylo nic překvapivého. Při prvním brance hostů ve 14. minutě jsme zcela propadli na levé straně obrany, odkud se jediný útočník protáhl mezi několika našimi hráči k šestnáctce a nahrál na zadní tyč volnému Nechvátalovi, který již měl snadnou pozici. Ve 29. minutě ztratil zbyteč na na polovině hřiště míč Votava, míč se opět přes levou stranu obrany dostal k volnému Fortelnému, ten postupoval sám na Pafku Veselého a prostřelil ho na zadí tyč. Hosté do té doby vystřelili 3x na branku a dali dva góly. Ve zbývajícím čase první půlky jsme pokračovali ve špatném výkonu a za zmínku stojí pouze zakonční Kučery po rohovém kopu, kdy střílel z otočky jen těsne vedle branky hostů.

Do druhé půle jsme přece jen nastoupili s větším nasazením, ale zcela bez efektu. Hosté si klidnou hrou a jejím kouskováním hlídali výsledek, nikam se nehnali a my jsme nedokázali v útoku nic vymyslet. Nadále jsme kazili jednoduché příhrávky, zbytečně ztráceli míče a hodně špatně jsme nakládali i se standartními siotuacemi, kterých jsme neměli zrovna málo. Jedinou jakous takous šanci měl na hlavě Petr Veslý, kterého našel volného na zadní tyči centrem Sobotka. Hra hlavou však není silnou stránkou Petra a tak míč skončil mimo branku.

K utkání se mi ani nechtěl psát článek, není prakticky o čem. V celém zápase jsme ani jednou nevystřelili na branku a předvedená hra byla velmi špatná. Na utkání přišlo asi 15 diváků, kteří s námi zápas "vytrpěli" až do konce a není se co divit, že po dosud předváděných výkonech na naše domácí utkání nebývá vyprodáno.

Góly: 14. Nechvátal, 29. Fortelný. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 2:4. Diváci: 15. Poločas: 0:2.

H. Borová: Pavel Veselý – A. Chlubna, Votava, Blažek, Kučera (27. Petr Veselý) – J. Chlubna, Z. Frühbauer, Paušíma, Béna (59. Havlíček), Sobotka – Němec.

Telč: Vašina - Kudláček, Všohájek, Smejkal, Nosek - Nechvátal (61. Kadlec), Páral, Fortelný, Beňo - Havlík (82. Stránský), Klobas (66. Kubal).

T
Zdroj: http://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/rezervu-brodskeho-slovanu-sestrelil-peti-goly-tomas-sedlacek-20170904.html

Autor: Brukner Roman

Rozpis podzim 2018