Zasloužená prohra s Kostelcem.

2017-07-12-12-44-44.jpg
21.08.2017

     V neděli 13.8.2017 zavítal nanaše hřiště U sokolovny nováček soutěže z Kostelce. My jsem po prvním prohraném domácím utkání se Slovanem Havlíčkův Brod chtěli bodovat, a připsat si prní body do tabulky.

     Bohužel to bylo pouze naše přání a na hřišti jsme pro tento cíl mnoho neudělali. Hosté byli od začátku utkání lepším týmem a usadili se na naší polovině hřiště. Naše mužstvo se pokoušelo alespoň o rychlé protiútoky, ale ani ty nám vinou nepřesných přihrávek nevycházely. Soupeř pak zúročil svoji převahu v 25. minutě, když na polovině hřiště nezahrál optimálně míč Blažek a samostatný nájezd hostující Číhal proměnil. Poté se přece jen blýsklo i před brankou hostů, ale Vilda Pauším na míč nedosáhl a střelu Josefa Havlíčka zblokovala obrana. Hosté pak opět pokračovali ve své převaze, ale šance nedotahovaly do konce nebo je mařil výborný Pafka Veselý. Do druhé půle jsme po poločasové bouřce v kabině nastoupili s odhodláním utkání otočit. Hráči Kostelce však nadále ovládali utkání, byli kombinačně i herně lepší. Naše tradiční zbraně jako bojovnost a nasazení jsme tentokrát vůbec neuplatnili a k soupeřově brance se probojovávali jen zřídkakdy. Pak se přece jen šance urodila, ale Honza Chlubna po pěkném centru Sobotky nasměroval hlavou míč asi 30 cm mimo pravý "vingl". Hosté pak v 71. minutě zvýšili na 0:2 Fléglem, když si ve středu hřiště "překážel" Havlíček s Antlem a druhý jmenovaný nabídl Fléglovi míč do samsotného úniku. Šanci na snížení pak měl opět Honza Chlubna, ale přihrávka za obranu byla přece jen o něco delší a Honza již pak nedokázal z těsné blízkosti prostřelit gólmana hostů. Do jakés takés šance se ještě dostal Patr Veselý, ale místo úprku na branku zvolil zakončení z dálky, to se mu však vůbec nepovedlo a branku o hodně minul.

    Utkání se nám hrubě nepovedlo, nedařili se nám přihrávky, nepřenášeli jsme hru, neplnili úkoly dané trenérem a také v bojovnosti a nasazení byli hráči Kostelce lepší. Zdaleka nejhorší však bylo naše neustále řeční a komentování výroků rozhodčí, do kterého se zapojilo hned několik hráčů. Rozhodčí na toto samozřejmě reagovala a dávala nám to svými výroky najevo.

Góly: 25. Číhal, 71. Flégr. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 5:3. Diváci: 65. Poločas: 0:1. H. Borová: Pavel Veselý – A. Chlubna, Kučera, Blažek, Votava – Havlíček, Paušíma (66. Němec), Antl, Sobotka (54. J. Chlubna – 76. Béna), Z. Frühbauer – Petr Veselý.
Zdroj: http://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/havlickova-borova-zatim-nehraje-to-co-by-mela-rika-trener-polak-20170814.html

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis jaro 2018 A +B tým

 

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

Poslední příspěvky

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.
více