Nová sezóna 2017-2018 začala prohrou s HB "B".

2017-07-12-14-53-43.jpg
09.08.2017

Novou sezonu 2017-201 jsme začali domácím utkáním s Havlíčkovým Brodem "B", tedy týmem mladých hráčů, z nichž většina má za sebou účinkování v havlíčkobrodském ligovém dorostu. Čekal nás tedy běhavý, dobře připravený soupeř.

Do utkání jsme nastoupili bez dovolenkujícího Zdeňka Frühbauera a "také dovolenkujícího" Marcela Sobotky. Soupeř z Havlíčkova Brodu začal dle předpokladů hodně běhavě a ihned napadal naši rozehru. To přinášelo zbytečné ztráty míče a soupeřovu převahu. Do brankových příležitostí se ale soupeř nedostával a naše brejky také nebyly dotaženy do zakončení. Až ve 27. minutě se na levé straně protáhl mezi dvěma našimi hráči hostující záložník, přesně odcentroval na Láteru, kterého nepokryl Kučera a bylo to 0:1 pro hosty. Poté se naši hráči přece jenom do soupeře více zakousli, zpřesnili jsme hru a výsledkem byla šance Honzy Chlubny, který hlavou jen těsně minul pravou šibenici hostující branky. Chvíli potom se po pěkné průnikové přihrávce dostal sám před brankáře opět Honza Chlubna, ale z velké blízkosti jej nedokázal prostřelit a nahrát neměl komu. Klíčový moment pro naši hru přišel těsně před koncem poločasu, kdy Petr Veselý  neproměnil penaltu za faul na Havlíčka. Gólman hostů se proti ne úplně špatně kopnuté penaltě vytáhnul a bravurním zákrokem na pravé tyči vytěsnil střelu na roh. V tu chvíli vrcholil náš tlak, ale ani po sérii rohů a několika závarech jsme nedokázali dotlačit míč do sítě. Poločas tak skončil 0:1 pro soupeře.  Po změně stran byl soupeř z Havlíčkova Brodu opět aktivnější, ale  postupem času jsme hru vyrovnali a začali hosty přehrávat. Do dobré příležitosti se dostal Němec po centru Petra Veselého, bohužel z malého vápna nedokázal usměrnit míč hlavou do sítě. Poté po rychlém kontru pak nahrával Petr Veselý pod sebe na nabíhajícího Havlíčka, místo aby nahrál na zadní tyč úplně volnému Němcovi. Takto nahrávku na Havlíčka sebral hostující obránce a ze šance nebylo nic. Od 80 minuty jsme otevřeli hru a na hrot vysunuli stopera Blažka. Ani tak jsme se ale nedokázali prosadit a naopak hosté se dostali do tří brejkových situací, které naštěstí také neproměnili. Skóre se do konce zápasu už nezměnilo a hosté si odvezli  všechny tři body.

V příštím utkání opět doma hostíme Kostelec a v tomto utkání budeme chtít sebrat všechny tři body. Doufám, že tentokrát proměníme své šance a připíšeme si první body do tabulky.

Goly: 27. Látera. Poločas 0:1. Rozhodčí: Rosický.

Sestavy:

Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – A. Chlubna, Kučera, Votava, Blažek – Havlíček (83. Novotný), J. Chlubna (61. Němec), Paušíma, Béna, Antl – Petr Veselý.

Havlíčkův Brod "B": Prokop – Molák, Hloušek, Halák, Horn – Pabousek, Sůva (62. Žáček), Karlík, Látera – Němec, Fišer (74. Cakl).

Zdroj: http://havlickobrodsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-derby-v-havlickove-borove-rozhodl-pro-slovan-latera-20170808.html

Autor: Brukner Roman

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.