Ostuda s Pohledem.

2017-08-08-20-21-14.jpg
08.08.2017

Již zachráněný A tým předvedl v posledním kole mdlý výkon s Pohledem, který ještě na dálku bojoval o udržení soutěže a hosté si po zásluze odvezli všechny tři body. K udržení v soutěži jim to však nestačilo.

Již zacháněný A tým nastoupil do zápasu velice ležérně a soupeř z Pohledu se hned od počátku usadil na naší polovině hřiště. Hned v páté minutě potrestal náš liknavý přístup k zápasu Drlík a do poločasu mohlo být ještě hůře. Naštěstí hosté své šance nedokázali dotáhnout do brankového zakončení a tak byli "po zásluze" potrestáni. Ve 45. minutě kopal ze strany přímý kop petr Veselý, jeho centr tečoval Sobotka a do kabvin se šlo za stavu 1:1. Po pauze se měl náš výkon zlepšit, ale bohužel jsme pokračovali v nemastném neslaném výkonu a hosté nás nadále přehrávali. V 72. minutě se pak pěknou střelou prezentoval Klement a dal výsledku konečnou podobu. My jsem se do konce zápasu nezmohli na žádnou kloudnou akc, hosté již také nikam nespěchali a zápas se tak dohrál. V zápase jsme podali velmi slabý výkon, zcela odevzdaný, hráči si byli vědomi záchrany v soutěži a tento zápas prostě odflákli. Oba zápasy sezony se soupeřem z Pohledu tak patřily k nejhorším našim výkonům.

Branky: 45. M. Sobotka - 5. M. Drlík , 72. D. Klement

Sestavy:

TJ Sokol Havlíčkova Borová: P. Veselý - A. Chlubna , J. Chlubna (62. M. Pecha ) , T. Blažek - M. Sobotka , J. Veselý , J. Antl (55. L. Němec) - R. Šrámek - V. Novotný , P. Veselý, K. Šmíd

TJ Sokol Pohled: J. Růžička - P. Siebenbürger , L. Freudenreich , M. Sobotka - D. Klement , V. Gruber , T. Šnob (19. J. Miřátský ) - P. Rérych - V. Pospíchal , M. Drlík , L. Šikner

Autor: Roman Brukner

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.