Ostuda s Pohledem.

2017-08-08-20-21-14.jpg
08.08.2017

Již zachráněný A tým předvedl v posledním kole mdlý výkon s Pohledem, který ještě na dálku bojoval o udržení soutěže a hosté si po zásluze odvezli všechny tři body. K udržení v soutěži jim to však nestačilo.

Již zacháněný A tým nastoupil do zápasu velice ležérně a soupeř z Pohledu se hned od počátku usadil na naší polovině hřiště. Hned v páté minutě potrestal náš liknavý přístup k zápasu Drlík a do poločasu mohlo být ještě hůře. Naštěstí hosté své šance nedokázali dotáhnout do brankového zakončení a tak byli "po zásluze" potrestáni. Ve 45. minutě kopal ze strany přímý kop petr Veselý, jeho centr tečoval Sobotka a do kabvin se šlo za stavu 1:1. Po pauze se měl náš výkon zlepšit, ale bohužel jsme pokračovali v nemastném neslaném výkonu a hosté nás nadále přehrávali. V 72. minutě se pak pěknou střelou prezentoval Klement a dal výsledku konečnou podobu. My jsem se do konce zápasu nezmohli na žádnou kloudnou akc, hosté již také nikam nespěchali a zápas se tak dohrál. V zápase jsme podali velmi slabý výkon, zcela odevzdaný, hráči si byli vědomi záchrany v soutěži a tento zápas prostě odflákli. Oba zápasy sezony se soupeřem z Pohledu tak patřily k nejhorším našim výkonům.

Branky: 45. M. Sobotka - 5. M. Drlík , 72. D. Klement

Sestavy:

TJ Sokol Havlíčkova Borová: P. Veselý - A. Chlubna , J. Chlubna (62. M. Pecha ) , T. Blažek - M. Sobotka , J. Veselý , J. Antl (55. L. Němec) - R. Šrámek - V. Novotný , P. Veselý, K. Šmíd

TJ Sokol Pohled: J. Růžička - P. Siebenbürger , L. Freudenreich , M. Sobotka - D. Klement , V. Gruber , T. Šnob (19. J. Miřátský ) - P. Rérych - V. Pospíchal , M. Drlík , L. Šikner

Autor: Roman Brukner

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek