Divoký zápas s Pacovem. Body ale putovaly na pelhřimovsko zaslouženě

2017-07-12-12-24-16.jpg

V neděli po obědě přijel na hřiště do Borové k zápasu tým, který provázela pověst celku s nejlepší jarní formou. A nutno dodat, že Pacov tyto zvěsti i u nás dokonale potvrdil. Výsledek sice napovídá tomu, že šlo o vyrovnaný zápas, v poli však hosté dominovali. Všechny body si ( i když se štěstím) odvezli zaslouženě.

Hosté začali v Borové zhurta, naopak domácí působili hodně ospalým dojmem. Pacovští hodně hrozili na své pravé straně, kde jejich bleskurychlý záložník pořádně větral domácí defenzivu. Hned v úvodu dostal dvě přesné přihrávky do běhu, jeho přízemní centry však nabíhající útočník poslal nad bránu. V 25. minutě však přišel centr za obranu, kam si zaběhl Maršík a přesnou hlavičkou otevřel skóre.

Teprve inkasovaný gól domácí trochu probudil a i Borová začala zlobit dopředu. Přesto však mohli hosté přidat další gól, zblízka však hostující Přibyl nemířil přesně.

V 37. minutě pak po centru do vápna zahrál pacovský stoper rukou a nařízenou penaltu Petr Veselý proměnil. 1:1. Ve zbytku poločasu byla Borová dokonce možná o něco lepším týmem, ale žádnou se svých kombinací do gólové šance dotáhnout nedokázali.

Po bouřce v kabině pokračovali domácí v lehce zlepšeném výkonu, na chvíli zatlačili hosty na jejich polovinu a 52. Minutě po Veselého parádním rohovém kopu poslal míč hlavou do sítě Blažek. 2:1.

Jenže pak se opět začala naplno projevovat kvalita hostí. Ti nejprve dvě tutové šance nevyužili, když Borovou zachránil Pavel Veselý, ale i ten byl v 59. minutě krátký na nepovedený centr Tomoviče, který překvapivě zaplul za jeho záda.

Pacov si pak i nadále šel za vítězstvím. Hned několik vyložených šancí však jeho hráči neproměnili, a to mohl trestat Petr Veselý. Ten dostal parádní míč za obranu, jeho krásný halfvolej však luxusním zákrokem vychytal hostující gólman. Tři minuty před koncem tak padlo rozhodnutí. Hosté poslali míč do vápna, tam jej nabíhající hráč vrátil před bránu, kde číhal neobsazený Přibyl a zblízka poslal hlavou míč do sítě. 2:3.

Hosté tak vyhráli zaslouženě, domácí však i nadále vyhlížejí s velkou nadějí k záchraně. Jistotu by jim měla dát alespoň jedna výhra ze dvou zbývajících zápasů.

Havlíčkova Borová – Pacov 2:3(1:1)

Branky: Petr Veselý(pk), Blažek

Sestava: Pavel Veselý – J.Chlubna, Blažek, A.Chlubna, Kučera – Sobotka, Fruhbauer, J.Veselý, Antl – Pecha(70. Šrámek), Petr Veselý

Autor: Jakub Janáček

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.