Vítězná dohrávka s Dobronínem.

2017-07-12-14-53-43.jpg
20.07.2017

Ve středu 10.5.2017 byla naplánována dohrávka 16. kola I.A třídy s Dobronínem. Pro nás se jednalo o velmi důležité utkání, ve kterém jsme chtěli potvrdit body získané s Luky nad Jihlavou. Dobronínu se však daří a o víkendu dokázal na domácím hřišti porazit lídra tabulky z Košetic.

Začátek utkání byl z obou stran pomalejší, ale postupně jsme začali mít na vrch. Dobrou obranou hrou jsme pokrývali přihrávky na hostující útočníky, zejména se podařilo přikrýt nebezpečného Padrnose. Také záložní řada dobře plnila své úkoly a hosté se nemohli dostat do jejich obvyklé hry s rychlým přechodem do útoku. Naše útočná snaha většinou začínala dlouhým míčem na Pechu, kterého vepředu doplňoval Zdenda Frührbauer, Jarda Veselý, Béna a Antl. Problémy hostům dělala zejména dlouhá autová vhazování Bény. Na jeden z těchto autů si naběhl v 19té minutě Blažek a hlavou otevřel skóre. Do konce poločasu se pak již nic důležitého nestalo a za stavu 1:0 se šlo do kabin. V druhé půli se Dobronín snažil přidat na tempu, ale přes naši dobrou obranou hru se nedokázal prosadit. Pouze dvakrát se hosté dokázali dostat až před brankáře Veselého, obě šance však brankou neskončili. V průběhu druhé půle nastoupil do utkání Petr Veselý, který vepředu dokázal podržet míč, získal několik faulů a dokázal se dostat i do zakončení. Ani on se však brankově neprosadil a zápas tak skončil naší výhrou 1:0. Důležité body tak zůstaly doma.

Zápas jsme podle mého názoru vyhráli zaslouženě, vytvořili jsme si o něco víc příležitostí ke skórování a hosty jsme do vyložených brankových příležitostí nepustili. Nyní jedem do Havlíčkova Brodu, kde nás čeká zápas  s místním B týmem.

Gól: 19. Blažek. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas 1:0.

Sestavy:

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Kučera, Chlubna Aleš, Blažek, Chlubna Jan - Sobotka (53. Veselý Petr), Béna, Veselý Jaroslav, Antl (90. Novotný), Frühbauer Zdeněk - Pecha (87. Frühbauer David)

Dobronín: Kotrba – Červinka, L. Sedláček, Cink, Laňka – Štefka, Pospíchal, Diňa, Bořil – Padrnos, Maloun (36. Petruš).
Zdroj: http://jihlavsky.denik.cz/fotbal_region/dobronin-prekvapive-dohravku-nezvladl-20170511.html

Autor: Roman Brukner

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.