První jarní body s Lukama nad Jihlavou.

2017-07-12-14-09-01.jpg

Dalším naším domácím soupeřem byl tým Luk nad Jihlavou, kterému se rovněž v jarní části sezony nedaří. Tento zápas pro nás znamenal nutnost bodovat, pokud ještě chceme pomýšlet na záchranu v soutěži.

Tentokrát jsem do zápasu nastoupil s mnohem větší touhou po výhře než v předchozích zápasech a už od začátku jsme začali svého soupeře přehrávat. Už v 8mé minutě se nám podařilo Jardou Veselým vstřelit první branku zápasu, když se důrazem prosadil v šestnáctce soupeře a prostřelil hostujícího gólmana. V první půli jsme pak pokračovali v nastaveném tempu, hosty jsme zatlačili na jejich na jejich polovinu, ale druhou uklidňující branku jsem do poločasu nedokázali vstřelit, když jsme promarnili několik velmi dobrých příležitostí. Nejprve Honza Chlubna trefil po rohovém kopu pouze zadní tyč soupeřovi branky, odražený míč jsme však do branky nedokázali dostat, poté hostující gólman zalepil další odražený míč těsně před dobíhajícím Pechou a nakonec na zadní tyči po hlavičce Blažka chybělo několik centimetrů Sobotkovi. Hosté se dostali pouze ke dvěma ohrožením naší branky, když ve 20té minutě nastřelili z dálky břevno Veselého branky a ve 40té minutě zakončoval hostující útočník mimo tři tyče. V druhé půli hosté nejprve vyrovnali hru, ale do ohrožení branky Veselého se nedostali. Naopak my jsme zahrozili po několika standartních situacích a jednu z nich v 65. minutě zužitkoval po přesném rohovém kopu Blažek a dodal nám potřebný klid. Poté jsem zodpovědně bránili a vyráželi do rychlých brejků, bohužel jsem nedokázali mezery v obraně hostů využít. Až v 90. minutě se podařil kontr Petra Veselého, kterému výborně rozběhl křídlo Jarda Veselý, Jeho jmenovec Petr pak mazácky vzal situaci na sebe, "utekl" od poloviny hřiště obráncům a podél brankáře dal výsledku konečnou podobu.

Získané body nás přiblížily týmům před námi a musíme je potvrdit ve středeční domácí dohrávce s Dobronínem. Ten je v současné době v herní pohodě, tak nás zřejmě čeká velice těžký zápas.

Výsledek : 3:0 (1:0), Góly: 8. J. Veselý, 65. Blažek, 90. Petr Veselý, ŽK: 3:1

Sestavy:

Havlíčkova Borová: Veselý Pavel - Chlubna Jan, Blažek, Chlubna Aleš, Kučera - Sobotka (55. Veselý Petr), Béna, Frühbauer Zdeněk, Antl (84. Frühbauer David) - Pecha (88. Novotný)

Luka nad Jihlavou: Žatečka (39. Rychlý) - Horáčk, Šimek, Bratršovský, Kučarov - Pešák, Toman, Hintnaus, Flesar - Vařejka, Číhal

Autor: Brukner Roman

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.