Borová venku rozstřílela Polnou

default.jpg
12.07.2017
Po domácím tříbrankovém vítězství nad Bedřichovem zajížděl A tým Havlíčkovy Borové k dalšímu kolu I.A třídy do Polné, kde se utkal s tamní rezervou. A Borová i podruhé za sebou naplno bodovala, ke čtyřem brankám navíc přidala znovu čisté konto. Dvěma brankami se tentokrát zaskvěl Jakub Fikar.
V úvodu utkání mohl skórovat domácí Tomas, ale jeho střela těsně minula branku, následně pálil vedle i Diviak. V 7. minutě se zranil domácí kapitán Gondek a s polenským týmem to šlo z kopce. Otěže utkání převzala Havlíčkova Borová. Nejprve mohl skórovat dvakrát Šrámek, ale v koncovce zklamal. V 18. minutě obešel Provazník domácího gólmana, ale trefil jen tyč. Za další minutku si dvojice souboj zopakovala, ale Rychtecký ještě udržel čisté konto. V 31. minutě po střele Fikara už ale kapituloval.

Po změně stran přichystal Diviak loženku Solařovi, ale Veselý zasáhl skvěle. Na druhé straně propálil Patrik Kučera vše, co mu stálo v cestě, a rázem to bylo už 2:0 pro Borovou. Frustrace domácích vrcholila, když Rychtecký špatně rozehrál a po Provazníkově přihrávce měl Němec snadnou práci. Kalich hořkosti dopil domácí tým minutku před koncem po dalším Fikarově gólu.

 Hosté se tak prozatím drží na čtvrté místě tabulky a v neděli přivítají lídra soutěže - Kamenici nad Lipou.

Polná B - Havlíčkova Borová 0:4(0:1)

Góly: 31. a 89. Fikar, 63. P. Kučera, 73. Němec

H. Borová: P. Veselý - Havlíček (78. Antl), Chlubna, T. Kučera, Fikar - J. Veselý, Šrámek (55. Němec), Blažek (84. Hospodka), Provazník - P. Kučera, Frühbauer

Příspěvek převzat z www.fotbalpolna.cz

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.63) | hlasovalo (8)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více