Borová vyhrála podruhé venku. Vyloupila Věžnici

default.jpg
12.07.2017

Už v 7.minutě vedla Borová v nedělním duelu ve Věžnici 2:0, když se o obě branky postaral kanonýr Provazník. Domácí sice ve druhém poločase snížili z pokutového kopu, ale hosté už cenné vítězství uhájili.


Na těžkém terénu začali hosté z Havlíčkova rodiště výborně. Tvrdou střelou už ve 4. minutě musel Drahoš vyrazit na roh a po něm se Veselého centr dostal až k Provazníkovi, který se z voleje trefil přesně. Domácím pak o tři minuty později nesklapla ofsajdová past, Provazník se po přihrávce z hloubi pole dostal do úniku a po úprku prakticky přes půl hřiště zachoval chladnou hlavu a přesnou střelou nedal Drahošovi šanci.

Domácí si v prvním poločase žádnou velkou šanci vypracovat nedokázali, ale několik jejich centrů ze standardních situací bylo poměrně nepříjemných. Ovšem Borová byla celkově v první půli lepším celkem a dařilo se ji kombinačně dostávat na dostřel hostující branky.

Jedna jejich střela skončila těsně nad, nad branku pak po rohu hlavičkoval i Janáček a hned několik nebezpečných situací jim zhatila nepřesná finální přihrávka. Poté se opět ukázal nejlepší hráč na hřišti, Roman Provazník, který centr ze strany z voleje napálil parádně, míč ovšem jen zazvonil o břevno domácí branky.

Ve druhém poločase pak domácí přidali na tempu a snažili se tlačit před hostující branku. Brzy po poločasovém hvizdu se do nebezpečné pozice dostal Šejstal, ale jeho střelu Pavel Veselý vyboxoval. Věžnice si však i přes územní převahu mnoho šancí vypracovat nedokázala (byť některé jejich akce hasili hosté na poslední chvíli), a tak největší hrozbu představovaly závary po standardních situacích. Po jedné z nich pak sudí Niederle nařídil pokutový kop za oplácení, který domácí Šimoníček s přehledem proměnil.

Na druhé straně pak dostal přihrávku na hranici vápna Provazník, jeho střelu dokázal Drahoš vyrazit a následný pokus hlavou o lob skončil jen těsně nad břevnem.

Domácí sice bojovali a další závary v pokutovém území musela řešit hostující defenziva, ale na straně domácích se již gólově neurodilo. A když v několika brejcích neuspěli již ani borovští, zůstalo skóre neměnné.

Havlíčkova Borová si tak nakonec z Věžnice odvezla tři body za výhru 2:1, kterou se pokusí potvrdit doma s Dobronínem.

Věžnice – Havlíčkova Borová 1:2(0:2)

Branky: Provazník

Sestava: Pavel Veselý – Janáček, Blažek, J.Veselý, L.Kučera(60.Havlíček) – P.Kučera, Fruhbauer, Chlubna – Šrámek(75.Rakušan), Provazník, Petr Veselý(70.Němec)


Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3) | hlasovalo (13)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2022

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více